Gå til hovedindhold

Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo

JabraElektronikEAN: 5706991024975
Pris fra 911 krtil 1.399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 488 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 780 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 911 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo
911 kr
Til butik
Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Headset tilbehør
Farve: 3
Artikel nr.: 14205-41
EAN: 5706991024975
Varenr.: 8390515
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Link 400c MS
912 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra LINK Netværksadapter USB-C Trådløs
1.080 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Link 400c Dect Ms Sort
-0%1.311 kr
Før 1.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C adapter til headset - Jabra Link 400C MS (DECT)
1.379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C adapter til headset - Jabra Link 400C MS (DECT)
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK911 kr950 krKøb
2Proshop DK912 kr951 krKøb
3CompuMail DK1.080 kr1.080 krKøb
4Dustin DK1.311 kr1.397,25 krKøb
5Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
6Vivas DK1.399 kr1.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo

PriceData har fulgt prisen på Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo i 185 dage. Laveste pris i perioden er 780 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.080 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 899 kr.

Den nuværende pris på 911 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Jabra LINK 400c MS - Netværksadapter - USB-C - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026911 kr89 kr (9%)
26. maj 20261.000 kr80 kr (7%)
23. maj 20261.080 kr168 kr (18%)
22. maj 2026912 kr1 kr (0%)
20. maj 2026911 kr39 kr (4%)
19. maj 2026950 kr39 kr (4%)
13. maj 2026911 kr39 kr (4%)
12. maj 2026950 kr38 kr (4%)
9. maj 2026912 kr1 kr (0%)
7. maj 2026911 kr130 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret