Gå til hovedindhold

Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo

JabraElektronikEAN: 5706991024821
Pris fra 799 krtil 1.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 600 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Link 400A Usb-A, Dect, Uc,
799 kr
Til butik
Jabra Link 400A Usb-A, Dect, Uc, billede

Produktinformation

Jabra Link 400A USB-A DECT UC Jabra Link 400A USB-A DECT UC er en avanceret trådløs USB-adapter designet til at forbedre din kommunikation på arbejdspladsen. Med dette produkt kan du nemt forbinde dine Jabra-headsets til din computer via USB-A, hvilket si...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Headset & Hovedtelefoner
EAN: 5706991024821
Varenr.: 71962
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra LINK 400
955 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Link 400a Dect Uc Sort
-0%1.011 kr
Før 1.011,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jabra Link 400a Dect Uc Sort billede

Produktinformation

Bevæg dig op til 150 m væk fra din bærbare computer og forbliv forbundet i opkald DECT-forbindelse giver stabil opkaldskvalitet i travle trådløse miljøer Kompakt, bøjelig USB-A-design passer til trange arbejdsområder og mindsker risikoen for skader Parring med ét tryk og farve-LED viser opkaldsstatus og Teams-aktivitet DECT-sikkerhed med FIPS 256-bit kryptering sikrer taletrafikken...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Kontor
Artikel nr.: 14205-11
EAN: 5706991024821
Varenr.: 5011293138
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo
1.119 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra LINK Netværksadapter USB Trådløs
1.129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-A trådløs adapter til mikrofon - Jabra Link 400a, DECT, UC
1.379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-A trådløs adapter til mikrofon - Jabra Link 400a, DECT, UC
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop799 kr799 krKøb
2Proshop DK955 kr994 krKøb
3Dustin DK1.011 kr1.097,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.119 kr1.119 krKøb
5CompuMail DK1.129 kr1.129 krKøb
6Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
7Vivas DK1.399 kr1.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo

PriceData har fulgt prisen på Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo i 181 dage. Laveste pris i perioden er 604 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 951 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 798 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Jabra LINK 400a UC - Netværksadapter - USB - DECT - for Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026799 kr107 kr (12%)
24. maj 2026906 kr107 kr (13%)
19. maj 2026799 kr152 kr (16%)
18. maj 2026951 kr152 kr (19%)
28. apr. 2026799 kr111 kr (12%)
27. apr. 2026910 kr111 kr (14%)
24. apr. 2026799 kr111 kr (12%)
23. apr. 2026910 kr111 kr (14%)
8. apr. 2026799 kr35 kr (4%)
7. apr. 2026834 kr35 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret