Gå til hovedindhold

Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

JabraHovedtelefoner og headsetEAN: 5706991026603
Pris fra 1.555 krtil 2.311 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 756 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1555 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS incl. Wireless Charging Pad
-18%1.555 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS incl. Wireless Charging Pad billede

Produktinformation

Ægte trådløse øretelefoner med mik., i øret, Bluetooth, aktiv støjfjerning, USB-C via Bluetooth adapter, støjisolerende, sort, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 20797-999-889
EAN: 5706991026603
Varenr.: 3116329
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 Buds MS Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
2.040 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams
2.049 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 Buds Incl Charging Pad Stereo Microsoft Teams Sort
-0%2.311 kr
Før 2.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.555 kr1.555 krKøb
2CompuMail DK2.040 kr2.040 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.049 kr2.049 krKøb
4Dustin DK2.311 kr2.397,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.400 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.930 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.756 kr.

Den nuværende pris på 1.555 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Jabra Evolve2 Buds MS - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.555 kr344 kr (18%)
21. apr. 20261.899 kr233 kr (14%)
11. apr. 20261.666 kr233 kr (12%)
10. mar. 20261.899 kr233 kr (14%)
24. feb. 20261.666 kr233 kr (12%)
19. jan. 20261.899 kr11,35 kr (1%)
17. jan. 20261.887,65 kr487,65 kr (35%)
16. jan. 20261.400 kr530 kr (27%)
7. dec. 20251.930 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret