Gå til hovedindhold

Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams

JabraHovedtelefoner og headsetEAN: 5706991034202
Pris fra 518 krtil 699 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 456 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 518 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo Kablet Høretelefoner Sort
518 kr
Til butik
Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 23189-999-779
EAN: 5706991034202
Varenr.: 1002928608
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams
521 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo
543 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Headset til pc og telefon Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo, kablet, sort
-6%619 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Headset til pc og telefon Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo, kablet, sort
-6%639 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo Kablet Høretelefoner Sort
649 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 30 Se Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 30 SE, USB C/A, MS Stereo
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK518 kr518 krKøb
2CS MEGASTORE DK521 kr560 krKøb
3Proshop DK543 kr582 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr708 krKøb
6Ultrashop649 kr649 krKøb
7Dustin DK686 kr772,25 krKøb
8Komplett DK699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams i 116 dage. Laveste pris i perioden er 423 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 540 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 499 kr.

Den nuværende pris på 518 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo - Headset - på øret - kablet - USB-C, USB-A - støjisolerende - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026518 kr2 kr (0%)
25. maj 2026516 kr4 kr (1%)
24. maj 2026520 kr2 kr (0%)
23. maj 2026518 kr2 kr (0%)
22. maj 2026520 kr4 kr (1%)
21. maj 2026516 kr3 kr (1%)
20. maj 2026519 kr1 kr (0%)
18. maj 2026518 kr2 kr (0%)
16. maj 2026516 kr2 kr (0%)
15. maj 2026518 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret