Gå til hovedindhold

Jabra Engage 65 SE stereo headset - trådløst kontorheadset med base

JabraHovedtelefoner og headsetEAN: 5706991031256
Pris fra 2.016 krtil 3.633 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.617 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.989 kr 25. maj

Sammenlign priser på Jabra Engage 65 SE stereo headset - trådløst kontorheadset med base og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2016 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Engage 65 SE Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
2.016 kr
Til butik
Jabra Engage 65 SE Stereo Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Engage 65 SE Stereo - Headset - på øret - DECT - trådløs - Zoom Certified, Google Meet Certified, Amazon Chime Certified, Certified for Microsoft Teams Open Office, Works With Chromebook Certified, UC-certificeret

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 9659-553-111
EAN: 5706991031256
Varenr.: 1002319727
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Engage 65 SE Stereo
2.064 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Jabra Engage 65 SE Stereo - sort
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst headset Jabra Engage 65 SE Stereo - sort billede

Produktinformation

Jabra Engage 65 SE Stereo - Headset - på øret - DECT - trådløs - Zoom Certified, Google Meet Certified, Amazon Chime Certified, Certified for Microsoft Teams Open Office, Works With Chromebook Certified, UC-certificeretJabra Engage 65 SE Stereo headset er designet til professionelle, der kræver både frihed og klarhed. Med trådløs DECT-teknologi giver dette headset brugerne mulighed for at bevæge sig op til 150 m væk fra deres arbejdsstation uden at gå på kompromis med lydkvaliteten. Den brede frekvensrespons sikrer krystalklar lyd til både opkald og multimedier, hvilket gør enhver kommunikationsoplevelse enestående.Branchens bedste trådløse ydeevneNu kan du nyde friheden ved at arbejde væk fra dit skrivebord. Du får 150 meter trådløs DECT-rækkevidde, tre gange flere brugere på samme kontorplads og en stabil forbindelse – der aldrig svigter. Alt sammen i ét headset.Få krystalklare samtalerDen specielle, støjreducerende mikrofon og forbedrede højtalere giver dig krystalklare opkald. Selv i støjfyldte kontorer får du skarp lyd og opkald.Færre afbrydelserUndgå afbrydelser på arbejdet. Busylight fungerer som et "forstyr ikke"-signal til kollegerne.Bliv mere tilgængelig for opkaldDu kan tilslutte op til 2 enheder samtidigt – bordtelefon og softphone. Det gør dig mere tilgængelig for opkald på arbejdet.Find bæremåden til din arbejdsstilDu kan vælge forskellige bæremåder, der passer til enhver arbejdsstil. De bløde ørepuder giver dig komfort og sikker pasform gennem hele dagen.Brugervenligt og lækkert designNu kan du nemt besvare og afslutte opkald, sætte på lydløs og regulere lydstyrken med de lette betjeningsenheder på headsettet.GenereltAnbefalet brug: Computerkonference - stemmekommunikationFunktioner: I kald ...

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Høretelefoner med ledning
Vægt: 0.58g
EAN: 5706991031256
Varenr.: 1808075
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Engage 65 SE Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Jabra Engage 65 SE Stereo - sort
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Engage 65 Se Stereo Sort
2.549 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jabra Handsfree Engage 65 SE Stereo Jabra
3.633 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Engage 65 SE stereo headset - trådløst kontorheadset med base koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Engage 65 SE stereo headset - trådløst kontorheadset med base koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.016 kr2.016 krKøb
2Proshop DK2.064 kr2.064 krKøb
3Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
4Ultrashop2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.488 krKøb
6Dustin DK2.549 kr2.635,25 krKøb
7Teknikproffset DK3.633 kr3.692 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Engage 65 SE stereo headset - trådløst kontorheadset med base

PriceData har fulgt prisen på Jabra Engage 65 SE stereo headset - trådløst kontorheadset med base i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.989 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 2.141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.043 kr.

Den nuværende pris på 2.016 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Jabra Engage 65 SE stereo headset - trådløst kontorheadset med base. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Jabra Engage 65 SE stereo headset - trådløst kontorheadset med base de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.016 kr27 kr (1%)
25. maj 20261.989 kr27 kr (1%)
24. maj 20262.016 kr27 kr (1%)
22. maj 20261.989 kr27 kr (1%)
20. maj 20262.016 kr27 kr (1%)
18. maj 20261.989 kr27 kr (1%)
17. maj 20262.016 kr24 kr (1%)
15. maj 20261.992 kr12 kr (1%)
14. maj 20262.004 kr12 kr (1%)
13. maj 20262.016 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret