Gå til hovedindhold

JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk

Ja-usBelysningEAN: 5703770000342
Pris fra 4,66 krtil 233 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 228,34 kr (98% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4.66 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JA US aflastning stor med skrue i pakker a 20 styk
4,66 kr
Til butik
JA US aflastning stor med skrue i pakker a 20 styk billede

Produktinformation

Stor aflastning til ledning/kabel fra ø3 mm. til ø 13,5 mm. med 2 skruer til montering.Pakkens indhold 20stk aflastninger 40 skruer

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5703770000342
Varenr.: 15845375574351
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk
71 kr
Til butik
JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk billede

Produktinformation

Aflastning til ledninger og kabler JA-US aflastninger til brug i samledåse. Pakken indeholder 20 stk. aflastninger og tilhørende skruer. Aflastningen kan anvendes til kabler og ledninger med Ø3-13,5 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Ja-us
Kategori: Forgreningsmateriel
Størrelse: 3-13.5 mm
EAN: 5703770000342
Varenr.: 9021000349
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
JA-US aflastning for samledåse, Ø3-13,5 mm - 20 stk
83 kr
Til butik
JA-US aflastning for samledåse, Ø3-13,5 mm - 20 stk billede

Produktinformation

Aflastning til kabler og ledninger I denne pakke med 20 stk. aflastninger fra JA-US kan ledninger og kabler blive beskyttet. Det bliver nemt at sikre kabelaflastning i eksempelvis en samledåse. Aflastningen kan bruges til kabler, ledninger og rør med en t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ja-us
Kategori: Forgreningsmateriel
Størrelse: 3-13.5 mm
EAN: 5703770000342
Varenr.: 9021000349
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
JA-US aflastning for samledåse, Ø3-13,5 mm, 20 stk
95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ja-us Stor aflastning med skruer (20 stk)
233 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN4,66 kr4,66 krKøb
2LavprisEl71 kr71 krKøb
3Greenline83 kr83 krKøb
4BilligVVS DK95 kr95 krKøb
5CS MEGASTORE DK233 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk

PriceData har fulgt prisen på JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk i 147 dage. Laveste pris i perioden er 4,66 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 4,66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 93% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for JA-US aflastning for universaldåse m/ skruer Ø3-13,5 mm - 20 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20264,66 kr69,34 kr (94%)
23. maj 202674 kr69,34 kr (1488%)
7. maj 20264,66 kr58,34 kr (93%)
6. maj 202663 kr58,34 kr (1252%)
23. apr. 20264,66 kr58,34 kr (93%)
22. apr. 202663 kr58,34 kr (1252%)
19. apr. 20264,66 kr58,34 kr (93%)
18. apr. 202663 kr58,34 kr (1252%)
15. apr. 20264,66 kr58,34 kr (93%)
14. apr. 202663 kr58,34 kr (1252%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret