Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291538337
Pris fra 100 krtil 203 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 3,5 x 50 mm, 200 stk.
100 kr
Til butik
Spånpladeskrue 3,5 x 50 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 3,5 x 50 mm stærk løsning til træ og spånpladerHer får du en robust spånpladeskrue på 3,5 x 50 mm, der er lavet til både indendørs og udendørs opgaver. Skruen har TX20 kærv og et undersænket hoved med fræseribber, så du får en pæn finish u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 3.5 x 50 mm
EAN: 5701291538337
Varenr.: 894079695
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 3,5×50, 200stk
-38%100,62 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 3,5×50, 200stk billede

Produktinformation

Spun+ Climate G3 universal konstruktionsskrue til udendørs brug. Undersænket hoved med kraftige fræseribber, som sikrer en pæn finish. High Performance spids giver fantastisk hurtigt bid og nedsætter risikoen for flækning. Groft trægevind giver hurtig isk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Træskruer
EAN: 5701291538337
Varenr.: 524004
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
109 kr
Til butik
Spånpladeskrue 3,5 x 50 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 3,5 x 50 mm stærk og alsidig til dine byggeprojekterMed denne spånpladeskrue får du en pålidelig løsning, der gør arbejdet lettere både inde og ude. Skruen er udstyret med TX20 kærv, så du får et stabilt greb, og det undersænkede hoved med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 3.5 x 50 mm
EAN: 5701291538337
Varenr.: 894079695
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
115 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUNSKRUE 3,5X50/35 CLIMATE UH DG TX20
124,88 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833
180 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3,5x50 NKT SPUN+ SKRUE UH TX20 CLI-G3 200 stk
203 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj100 kr100 krKøb
2Globaltools.dk100,62 kr100,62 krKøb
3CompletVVS109 kr109 krKøb
4LavprisEl109 kr109 krKøb
5BilligVVS DK115 kr115 krKøb
6Greenline119 kr119 krKøb
7EL-GROSSISTEN124,88 kr124,88 krKøb
8Homeshop DK180 kr180 krKøb
9CS MEGASTORE DK203 kr242 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833

PriceData har fulgt prisen på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 95,08 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 50 - 153833 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026100 kr
8. maj 2026100,62 kr
21. mar. 2026100 kr
20. mar. 2026100,62 kr
9. mar. 2026100 kr
6. mar. 2026100,62 kr8,38 kr (8%)
5. mar. 2026109 kr8,38 kr (8%)
24. feb. 2026100,62 kr8,38 kr (8%)
23. feb. 2026109 kr8,38 kr (8%)
10. feb. 2026100,62 kr8,38 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret