Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291503939
Pris fra 60 krtil 139 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue, 3,5 x 20 mm, 200 stk.
60 kr
Til butik
Spånpladeskrue, 3,5 x 20 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 3,5 x 20 mm stærk skrue til træ og spånplader Her får du en solid spånpladeskrue på 3,5 x 20 mm, som er udviklet til både indendørs og udendørs brug. Skruen har et undersænket hoved med kraftige fræseribber, så du får en flot og plan overf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: metallic
Størrelse: 3.5 x 20 mm
EAN: 5701291503939
Varenr.: 894230029
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 3,5×20, 200stk
-38%60,03 kr
Før 96,44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Spun+ universalskrue G3 UH TX20 3,5×20, 200stk billede

Produktinformation

Spun+ Climate G3 universal konstruktionsskrue til udendørs brug. Undersænket hoved med kraftige fræseribber, som sikrer en pæn finish. High Performance spids giver fantastisk hurtigt bid og nedsætter risikoen for flækning. Groft trægevind giver hurtig isk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Træskruer
EAN: 5701291503939
Varenr.: 523998
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
64 kr
Til butik
Spånpladeskrue, 3,5 x 20 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 3,5 x 20 mm til stærke og pæne samlingerMed denne spånpladeskrue får du en alsidig løsning til både indendørs og udendørs projekter, hvor finish og styrke er i fokus. Skruen er udviklet med en High Performance spids, der hurtigt bider i ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: metallic
Størrelse: 3.5 x 20 mm
EAN: 5701291503939
Varenr.: 894230029
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
68 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
75 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
85 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+, CLIMATE®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393
130 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3,5x20 NKT SPUN+ SKRUE UH TX20 CLI-G3 200 stk
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj60 kr60 krKøb
2Globaltools.dk60,03 kr60,03 krKøb
3CompletVVS64 kr64 krKøb
4Greenline68 kr68 krKøb
5BilligVVS DK75 kr75 krKøb
6LavprisEl85 kr85 krKøb
7Homeshop DK130 kr130 krKøb
8CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393

PriceData har fulgt prisen på ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 56,73 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for ITW SPUN ®+, CLIMATE ®-G3 - Universalskrue - 3,5 x 20 - 150393 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202660 kr
8. maj 202660,03 kr
21. mar. 202660 kr
20. mar. 202660,03 kr
9. mar. 202660 kr
6. mar. 202660,03 kr4,97 kr (8%)
5. mar. 202665 kr4,97 kr (8%)
24. feb. 202660,03 kr4,97 kr (8%)
23. feb. 202665 kr4,97 kr (8%)
10. feb. 202660,03 kr4,97 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret