Gå til hovedindhold

Kema ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof

KemaKontorforsyningEAN: 5709894650227
Pris fra 220 krtil 312,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 92,5 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kemlock cyanoacrylat-lim CE-96 20ml
-20%220 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kemlock cyanoacrylat-lim CE-96 20ml billede

Produktinformation

Denne særlige lim er en ethylcyanoacrylat-baseret lim, der er udviklet til at hærde hurtigt og effektivt. Som en en-komponent lim, tilbyder den brugeren en høj grad af bekvemmelighed, da der ikke er behov for at blande den med andre stoffer før brug. Lime...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kema
Kategori: Lim
EAN: 5709894650227
Varenr.: 317431
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof
222 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Cyanoacrylat lim KEMA CE-96, 20 ml
274 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lim ce-96 20gr sekundlim
312,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk220 kr220 krKøb
2CS MEGASTORE DK222 kr261 krKøb
3WATTOO.DK274 kr274 krKøb
4MaintainIt312,5 kr312,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof

PriceData har fulgt prisen på ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof i 152 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 218 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for ITW KemLock CE-96 Sekundlim 20g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026220 kr2 kr (1%)
30. maj 2026222 kr2 kr (1%)
23. maj 2026220 kr2 kr (1%)
22. maj 2026222 kr2 kr (1%)
15. maj 2026220 kr2 kr (1%)
14. maj 2026222 kr2 kr (1%)
2. maj 2026220 kr2 kr (1%)
1. maj 2026222 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026220 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026222 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret