Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.)

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291502635
Pris fra 0,26 krtil 119 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 118,74 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.) og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.26 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spunskrue 4,5x25 elfz ph fg tx20 spun+
0,26 kr
Til butik
Spunskrue 4,5x25 elfz ph fg tx20 spun+ billede

Produktinformation

Spunskrue SPUN®+. Elforzinket med panhoved og TX kræv?TX kærv?Panhoved?MoonCut spids

Produktspecifikationer

Mærke: Itw Fastners
Kategori: spånskrue
Farve: aluminium
EAN: 5701291502635
Varenr.: 3039633348
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Fasteners SPUN ®+ skrue elforzinket PH, TX20, 4,5 x 25 mm
48,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.)
51 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Spun+ skrue, elforzinket, panhoved, 4,5x25 mm, 200 stk
52 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Spun+ skrue, elforzinket, panhoved, 4,5x25 mm, 200 stk
52 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Spun+ skrue, elforzinket, panhoved, 4,5x25 mm, 200 stk
52 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Spun+ skrue, elforzinket, panhoved, 4,5x25 mm, 200 stk
53 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Spun+ skrue, elforzinket, panhoved, 4,5x25 mm, 200 stk
55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPUN®+ skrue elforzinket PH, TX20, 4,5 x 25 mm
58,76 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
SPUNSKRUE 4,5X25 ELFZ PH FG TX20 SPUN+
58,76 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT Spun+ skrue, elforzinket, panhoved, 4,5x25 mm, 200 stk
65 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW SPUN®+ PH, Elforzinket - Universalskrue - 4,5 x 25 - 150263
-70%66 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Træskrue SPUN ®+ Elforzinket TX 20 4,5 x 25 200 stk.
-30%119 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt0,26 kr0,26 krKøb
2VVS.dk48,75 kr48,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
4CompletVVS52 kr52 krKøb
5LavprisEl52 kr52 krKøb
6LavprisVVS52 kr52 krKøb
7LavprisVærktøj53 kr53 krKøb
8Greenline55 kr55 krKøb
9EL-GROSSISTEN58,76 kr58,76 krKøb
10EL-NETSALG58,76 kr58,76 krKøb
11BilligVVS DK65 kr65 krKøb
12Homeshop DK66 kr66 krKøb
13Globaltools.dk119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.)

PriceData har fulgt prisen på ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 0,26 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 53,12 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 0,26 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for ITW FASTNERS Spunskrue SPUN®+ 4,5X25 mm panhoved, elforzinket med TX20 kærv - (200 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20260,26 kr
21. apr. 20260,31 kr47,69 kr (99%)
18. apr. 202648 kr47,69 kr (15384%)
15. apr. 20260,31 kr
4. apr. 20260,26 kr52,74 kr (100%)
3. apr. 202653 kr52,74 kr (20285%)
29. mar. 20260,26 kr52,74 kr (100%)
27. mar. 202653 kr52,74 kr (20285%)
11. mar. 20260,26 kr46,74 kr (99%)
10. mar. 202647 kr46,74 kr (17977%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret