Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291535503
Pris fra 79 krtil 212 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 9. maj

Sammenlign priser på ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Terrasseskrue 4,8 x 75 mm, 110 stk.
79 kr
Til butik
Terrasseskrue 4,8 x 75 mm, 110 stk. billede

Produktinformation

Terrasseskrue 4,8 x 75 mm stærk løsning til udendørs træarbejdeHer får du en robust terrasseskrue, der er lavet til at holde til det danske vejr. Skruen er fremstillet i syrefast rustfrit stål (A4), så den kan klare både regn og fugt, og den er velegnet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.8x75 mm
EAN: 5701291535503
Varenr.: 894091722
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
84 kr
Til butik
Terrasseskrue 4,8 x 75 mm, 110 stk. billede

Produktinformation

Holdbare terrasseskruer til udendørs træprojekterMed disse terrasseskruer i syrefast rustfrit stål får du en pålidelig løsning til både terrassebrædder, hegn og facadebeklædning. Skruerne har en diameter på 4,8 mm og en længde på 75 mm, hvilket gør dem ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Størrelse: 4.8x75 mm
EAN: 5701291535503
Varenr.: 894091722
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
84 kr
Til butik
Terrasseskrue 4,8 x 75 mm, 110 stk. billede

Produktinformation

Terrasseskruer 4,8 x 75 mm stærk løsning til udendørs træ Her får du en pakke med 110 terrasseskruer på 4,8 x 75 mm, som er lavet i syrefast rustfrit stål (A4). De er perfekte til at samle terrassebrædder, hegn eller facadebeklædning, hvor der er brug fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Størrelse: 4.8x75 mm
EAN: 5701291535503
Varenr.: 894091722
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550
90 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TERRASSESKRUE 4,8X75 UH A4
140,35 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
155 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
155 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Terrasseskrue 4,8 x 75 DECK+ rustfri A4 - 110 stk
-30%160,13 kr
Før 228,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4,8x75 NKT TERRASSESKRUE KAMPAGNE 110 stk
212 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj79 kr79 krKøb
2Greenline84 kr84 krKøb
3LavprisEl84 kr84 krKøb
4Homeshop DK90 kr90 krKøb
5CompletVVS139 kr139 krKøb
6EL-GROSSISTEN140,35 kr140,35 krKøb
7BilligVVS DK155 kr155 krKøb
8LavprisVVS155 kr155 krKøb
9Globaltools.dk160,13 kr160,13 krKøb
10CS MEGASTORE DK212 kr251 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550

PriceData har fulgt prisen på ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550 i 146 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,8 x 75 - 153550 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202679 kr4 kr (5%)
9. maj 202675 kr4 kr (5%)
29. mar. 202679 kr3 kr (4%)
21. mar. 202676 kr3 kr (4%)
20. mar. 202679 kr3 kr (4%)
12. mar. 202676 kr3 kr (4%)
14. feb. 202679 kr60 kr (43%)
13. feb. 2026139 kr60 kr (76%)
8. feb. 202679 kr60 kr (43%)
7. jan. 2026139 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret