Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291535497
Pris fra 74 krtil 212 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Terrasseskrue 4,2 x 55 mm, 170 stk.
74 kr
Til butik
Terrasseskrue 4,2 x 55 mm, 170 stk. billede

Produktinformation

Terrasseskrue 4,2 x 55 mm stærk løsning til udendørs træarbejdeHer får du en robust terrasseskrue, der er lavet til at holde til det danske vejr. Skruen er fremstillet i syrefast rustfrit stål (A4), så den kan klare både regn og fugt, og den er velegnet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.2x55 mm
EAN: 5701291535497
Varenr.: 894092469
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
75 kr
Til butik
Terrasseskrue 4,2 x 55 mm, 170 stk. billede

Produktinformation

Holdbare terrasseskruer til udendørs træprojekterMed disse terrasseskruer i syrefast rustfrit stål får du en pålidelig løsning til både terrassebrædder, hegn og facadebeklædning. Skruerne har en diameter på 4,2 mm og en længde på 55 mm, hvilket gør dem ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Størrelse: 4.2x55 mm
EAN: 5701291535497
Varenr.: 894092469
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549
90 kr
Til butik
ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549 billede

Produktinformation

ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549 Pæn montering af terrassebrædder, hegn og stakit, facadebeklædning mm. 60° undersænket hoved med fræseribber sikrer en pæn finish Groft trægevind giver hurtig iskruning og sikrer høje udtræksværdier Profpoint® spids nedsætter risikoen for flækning syrefast rustfri stål, Kvalitet A4 NKT Fasteners TX håndværkersystem. TX-kærven sikrer stabil iskruning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ITW
Kategori: Søm & skruer
Vægt: 1g
Artikel nr.: ITW-153549
EAN: 5701291535497
Varenr.: 1611307
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Terrasseskrue Rustfri A4 DECK+ TX20 4,2 x 55 mm - 170 Stk
-50%114,38 kr
Før 228,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TERRASSESKRUE 4,2X55/33 UH A4
140,35 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
145 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4,2x55 NKT TERRASSESKRUE KAMPAGNE 170 stk
212 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj74 kr74 krKøb
2Greenline75 kr75 krKøb
3Homeshop DK90 kr90 krKøb
4Globaltools.dk114,38 kr114,38 krKøb
5BilligVVS DK119 kr119 krKøb
6CompletVVS139 kr139 krKøb
7EL-GROSSISTEN140,35 kr140,35 krKøb
8LavprisEl145 kr145 krKøb
9CS MEGASTORE DK212 kr251 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549

PriceData har fulgt prisen på ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for ITW fasteners+, Rustfrit Kv. A4 - Terrasseskrue - 4,2 x 55 - 153549 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202674 kr6 kr (8%)
4. maj 202680 kr1 kr (1%)
28. apr. 202679 kr4 kr (5%)
2. apr. 202683 kr6 kr (8%)
29. mar. 202677 kr1 kr (1%)
21. mar. 202676 kr1 kr (1%)
20. mar. 202677 kr1 kr (1%)
14. feb. 202676 kr38,38 kr (34%)
13. feb. 2026114,38 kr38,38 kr (50%)
8. feb. 202676 kr38,38 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret