Gå til hovedindhold

Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408

TesaKablerEAN: 4042448435071
Pris fra 10 krtil 19 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa isoleringstape, hvid, 19 mm, 20 meter
10 kr
Til butik
Tesa isoleringstape, hvid, 19 mm, 20 meter billede

Produktinformation

Isoleringstape 19 mm x 20 m pålidelig og diskret beskyttelse i hvid Denne hvide isoleringstape er ideel til elektriske installationer og reparationer, hvor der kræves både effektiv isolering og en neutral, lys farve. Tapen har en god klæbeevne og fleksib...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: El artikler
Farve: Hvid
Størrelse: 19 mm x 20 m
EAN: 4042448435071
Varenr.: 881520178
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Isoleringstape vde/iec pvc 20mx19mm hvid
10 kr
Til butik
Isoleringstape vde/iec pvc 20mx19mm hvid billede

Produktinformation

Tesaflex® 53988 er en alsidig og pålidelig PVC-isoleringstape, ideel til el-arbejde som isolering og mærkning af kabler. Tapen har en høj fleksibilitet og klæbeevne, selv ved lave temperaturer, og den klæber effektivt på stål. Den fås i mange farver, såso...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
EAN: 4042448435071
Varenr.: 5439600047
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa isoleringstape, hvid, 19 mm, 20 meter
11 kr
Til butik
Tesa isoleringstape, hvid, 19 mm, 20 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Kabler
Farve: Hvid
EAN: 4042448435071
Varenr.: 881520178
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa isoleringstape, hvid, 19 mm, 20 meter
12 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ISOLERINGSTAPE VDE/IEC PVC 20MX19MM HVID
12 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm
-16%16 kr
Før 19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eltape tesa 19 mm x 20 m hvid
19 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408
19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj10 kr10 krKøb
2MaintainIt10 kr10 krKøb
3LavprisEl11 kr11 krKøb
4Greenline12 kr12 krKøb
5EL-GROSSISTEN12 kr12 krKøb
6RenBåd.dk16 kr16 krKøb
7Watski DK19 kr19 krKøb
8Anyparts19 kr19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408

PriceData har fulgt prisen på Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 9 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tesa Isoleringstape hvid 20 m x19mm - 1670408 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202610 kr1 kr (9%)
8. maj 202611 kr1 kr (10%)
3. maj 202610 kr1 kr (11%)
3. apr. 20269 kr1 kr (10%)
21. mar. 202610 kr1 kr (9%)
20. mar. 202611 kr1 kr (10%)
3. mar. 202610 kr1 kr (11%)
14. feb. 20269 kr3 kr (25%)
13. feb. 202612 kr3 kr (33%)
5. feb. 20269 kr4 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret