Gå til hovedindhold

ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør

IsifloSanitetEAN: 7070452000234
Pris fra 594 krtil 842,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 248,5 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 571 kr 12. mar.

Sammenlign priser på ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør
594 kr
Til butik
ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør billede

Produktspecifikationer

Mærke: isiflo
Kategori: Fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 6211015
EAN: 7070452000234
Varenr.: 4449879
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo reparationsmuffe 40 mm glat
595 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ISIFLO REPARATIONSMUFFE 40MM
643,35 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Isiflo skydemuffe 40 mm
668 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Isiflo reparationsmuffe 40mm
697,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Isiflo reperationsmuffe 40 mm
842,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
2Proshop DK595 kr634 krKøb
3EL-GROSSISTEN643,35 kr643,35 krKøb
4Elvvs.dk668 kr668 krKøb
5MaintainIt697,5 kr697,5 krKøb
6vvsfittings.dk842,5 kr842,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør

PriceData har fulgt prisen på ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør i 164 dage. Laveste pris i perioden er 570 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 610 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for ISIFLO Reparationsmuffe 40 mm, uden stop for PE+PVC rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026594 kr1 kr (0%)
27. maj 2026595 kr1 kr (0%)
21. maj 2026596 kr1 kr (0%)
12. maj 2026597 kr1 kr (0%)
3. maj 2026598 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026599 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026600 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026601 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026602 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026603 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret