Gå til hovedindhold

Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag

IsifloSanitetEAN: 7070452002061
Pris fra 517 krtil 683,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 166,75 kr (24% besparelse)

Sammenlign priser på Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 517 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bøsningsrør 450mm x 3 - for 50mm rør. Isiflo
517 kr
Til butik
Bøsningsrør 450mm x 3 - for 50mm rør. Isiflo billede

Produktspecifikationer

Mærke: isiflo
Kategori: Rør og bøjninger
Farve: 1
Artikel nr.: 6211796
EAN: 7070452002061
Varenr.: 4449963
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo Bøsning rør isiflo 450/50x3 pvc
517 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo bøsningsrør 50 mm x 3"
-17%533 kr
Før 643 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Isiflo bøsningsrør 50 mm x 3" billede

Produktinformation

Ififlo kompressionsfittings til PE- og PVC-rør anvendes primært til vandinstallationer under 40 grader. Kan også anvendes til gas, luft, benzin, diesel m.m. Data:- Dimension: 50 mm x 3"- Længde: 450 mm- Type: Bøsningsrør- Producent: Isiflo- Materiale...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Isiflo
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 3x450mm
EAN: 7070452002061
Varenr.: 072276014
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Isiflo PVC bøsningsrør 3´´ x 50/450 mm. Med sandlag
544 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ISIFLO BØS.RØR 3
560,78 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Isiflo bøsningsrør for 50 mm rør, 450 mm x 3"
579 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Isiflo bøsningsrør 450 mm. x 3" for 50 mm. rør
643 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag
683,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK517 kr556 krKøb
2Proshop DK517 kr556 krKøb
3LavprisVVS533 kr533 krKøb
4Elvvs.dk544 kr544 krKøb
5EL-GROSSISTEN560,78 kr560,78 krKøb
6CompletVVS579 kr579 krKøb
7BilligVVS DK643 kr643 krKøb
8vvsfittings.dk683,75 kr683,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag

PriceData har fulgt prisen på Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag i 165 dage. Laveste pris i perioden er 504 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 517 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 509 kr.

Den nuværende pris på 517 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Isiflo PVC bøsningsrør 3'' x 50/450 mm. Med sandlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026517 kr10 kr (2%)
20. jan. 2026507 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026506 kr2 kr (0%)
20. dec. 2025504 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret