Gå til hovedindhold

Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber

IsifloSanitetEAN: 7070452060498
Pris fra 1.118 krtil 1.217 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 969 kr 27. maj

Sammenlign priser på Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1118 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo murgennemføring med muffe 50 mm x 1 1/2"
1.118 kr
Til butik
Isiflo murgennemføring med muffe 50 mm x 1 1/2" billede

Produktinformation

Ififlo kompressionsfittings til PE- og PVC-rør anvendes primært til vandinstallationer under 40 grader. Kan også anvendes til gas, luft, benzin, diesel m.m. Data:- Dimension: 50 mm x 1 1/2"- Type: Murgennemføring med muffe- Producent: Isiflo- Materia...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Isiflo
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 50 mm x 1.5 in
EAN: 7070452060498
Varenr.: 072274050
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Isiflo 50 mm x 1.1/2" murgennemføring med muffe og pakning
1.118,29 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Isiflo murgennemføring 50 mm x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber
1.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber
1.217 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.118 kr1.118 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.118,29 kr1.118,29 krKøb
3CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
4BilligVVS DK1.217 kr1.217 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber

PriceData har fulgt prisen på Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber i 161 dage. Laveste pris i perioden er 929 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.074 kr.

Den nuværende pris på 1.118 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Isiflo murgennemføring 50 mm. x 1 1/2" med muffe - med 3" omløber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.118 kr
1. jun. 20261.118,29 kr
30. maj 20261.118 kr149 kr (15%)
27. maj 2026969 kr149,29 kr (13%)
26. maj 20261.118,29 kr149,29 kr (15%)
17. maj 2026969 kr149,29 kr (13%)
16. maj 20261.118,29 kr149,29 kr (15%)
10. maj 2026969 kr149,29 kr (13%)
9. maj 20261.118,29 kr149,29 kr (15%)
18. mar. 2026969 kr149,29 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret