Gå til hovedindhold

Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16

IsifloSanitetEAN: 7070452000432
Pris fra 208,7 krtil 283,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 75,05 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208.7 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ISIFLO OVERGANG M/NP. 32X3/4
208,7 kr
Til butik
ISIFLO OVERGANG M/NP. 32X3/4 billede

Produktinformation

ISIFLO Overgangsstykke til PE- og PVC-rør af afzinkningsbestandigt messing. VA-godkendte. Materialer: Koblinger fra 16 mm til 63 mm er fremstillet i afzinkningsbestandig messing. Brugsområde: - Koldt vand

Produktspecifikationer

EAN: 7070452000432
Varenr.: 15914426007887
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAUFOSS WATER & GAS ISIFLO overgangs nippel 32-3/4
217 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo overgangsnippel 32 mm x 3/4
217 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Isiflo overgang med nippel 32 mm x 3/4´´
225 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Isiflo overgang m/np. 32x3/4
228,75 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16
268,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Isiflo overgang med nippel 32 mm x 3/4''
283,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN208,7 kr208,7 krKøb
2CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb
3Proshop DK217 kr256 krKøb
4Elvvs.dk225 kr225 krKøb
5MaintainIt228,75 kr228,75 krKøb
6VVS.dk268,75 kr268,75 krKøb
7vvsfittings.dk283,75 kr283,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16

PriceData har fulgt prisen på Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 196 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 208,7 kr er 27% over normalprisen. Prisen er steget 31% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Isiflo 32 mm x 3/4 overgang med nippel, messing, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026208,7 kr78,7 kr (61%)
2. jun. 2026130 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026131 kr1 kr (1%)
31. maj 2026132 kr1 kr (1%)
30. maj 2026133 kr1 kr (1%)
29. maj 2026134 kr1 kr (1%)
28. maj 2026135 kr1 kr (1%)
26. maj 2026136 kr1 kr (1%)
25. maj 2026137 kr1 kr (1%)
24. maj 2026138 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret