Gå til hovedindhold

Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1"

IsifloSanitetEAN: 7070452000289
Pris fra 118 krtil 163,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 45,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgang med nippel 25mm x 1 - Isiflo
118 kr
Til butik
Overgang med nippel 25mm x 1 - Isiflo billede

Produktspecifikationer

Mærke: isiflo
Kategori: Messing fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 6211053
EAN: 7070452000289
Varenr.: 4449884
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1"
119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo Overgangsnippel isiflo 25 mm x 1
126 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Isiflo overgang med nippel 25 mm x 1''
163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
2WATTOO.DK119 kr119 krKøb
3Proshop DK126 kr165 krKøb
4vvsfittings.dk163,75 kr163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1"

PriceData har fulgt prisen på Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1" i 159 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 26 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Isiflo - Gevindovergang i messing m. kompressionskobling /nippel, 25 mm x 1" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026121 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026122 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026123 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026125 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026126 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026125 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret