Gå til hovedindhold

ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler

IsifloSanitetEAN: 7070452022465
Pris fra 809 krtil 1.063 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Isiflo universal hybrid garniture 550-950 mm, til AVK og Hawle dæksler
809 kr
Til butik
Isiflo universal hybrid garniture 550-950 mm, til AVK og Hawle dæksler billede

Produktinformation

Isiflo garniture med hybrid teknik, type 447 - DN20-50x550-950 mm til AVK og Hawle dæksler. Garnituren er udviklet med hybrid teknik, som optimerer effekten af dataloggere og lækageudstyr, og yder over 50% bedre måleresultat ved lækagesøgninger. Garniture...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Isiflo
Kategori: VVS fittings
Størrelse: 550-950 mm
EAN: 7070452022465
Varenr.: 145877110
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Isiflo Hybrid teleskopgarniture 550-950mm. For AVK og Esco ventiler
985 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Isiflo universal hybrid garniture 550-950 mm, til AVK og Hawle dæksler
999 kr
Til butik
Isiflo universal hybrid garniture 550-950 mm, til AVK og Hawle dæksler billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Isiflo
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 550-950 mm
EAN: 7070452022465
Varenr.: 145877110
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo universal hybrid garniture 550-950 mm, til AVK og Hawle dæksler
1.019 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler
1.042,85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler
1.063 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS809 kr809 krKøb
2vvsfittings.dk985 kr985 krKøb
3BilligVVS DK999 kr999 krKøb
4LavprisVVS1.019 kr1.019 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.042,85 kr1.042,85 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.063 kr1.063 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler

PriceData har fulgt prisen på ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler i 162 dage. Laveste pris i perioden er 809 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 923 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for ISIFLO DN20-50 x 550-950 mm universal hybrid garniture til AVK og Hawle dæksler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026809 kr100 kr (11%)
27. maj 2026909 kr76 kr (8%)
26. maj 2026985 kr76 kr (8%)
17. maj 2026909 kr76 kr (8%)
16. maj 2026985 kr76 kr (8%)
10. maj 2026909 kr76 kr (8%)
9. maj 2026985 kr76 kr (8%)
18. mar. 2026909 kr66 kr (7%)
17. mar. 2026975 kr66 kr (7%)
21. feb. 2026909 kr76 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret