Gå til hovedindhold

Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16

IsifloEludstyrEAN: 7070452029594
Pris fra 481 krtil 555 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 481 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo overgangsnippel 50 mm x 1 1/4"
481 kr
Til butik
Isiflo overgangsnippel 50 mm x 1 1/4" billede

Produktinformation

Ififlo kompressionsfittings til PE- og PVC-rør anvendes primært til vandinstallationer under 40 grader. Kan også anvendes til gas, luft, benzin, diesel m.m. Data:- Dimension (A) x (B): 50 mm x 1 1/4"- Type: Overgangsnippel- Producent: Isiflo- Materia...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Isiflo
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 50mm x 1 1/4"
EAN: 7070452029594
Varenr.: 072260049
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16
515,78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Isiflo overgang nippel 50mm x 1 1/4"
544 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Isiflo overgangsnippel, 50 mm x 1 1/4"
549 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsnippel 50-11/4''
555 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS481 kr481 krKøb
2EL-GROSSISTEN515,78 kr515,78 krKøb
3BilligVVS DK544 kr544 krKøb
4CompletVVS549 kr549 krKøb
5CS MEGASTORE DK555 kr594 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16

PriceData har fulgt prisen på Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16 i 161 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 531 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 498 kr.

Den nuværende pris på 481 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Isiflo 50 mm x 1.1/4" overgang med nippel, messing, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026481 kr28 kr (6%)
27. maj 2026509 kr6,78 kr (1%)
26. maj 2026515,78 kr6,78 kr (1%)
17. maj 2026509 kr6,78 kr (1%)
16. maj 2026515,78 kr6,78 kr (1%)
10. maj 2026509 kr6,78 kr (1%)
9. maj 2026515,78 kr22,65 kr (5%)
7. maj 2026493,13 kr15,87 kr (3%)
6. maj 2026509 kr15,87 kr (3%)
23. apr. 2026493,13 kr15,87 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret