Gå til hovedindhold

Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16

IsifloEludstyrEAN: 7070452029518
Pris fra 129 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Isiflo overgangsnippel, 25 mm x 1/2"
129 kr
Til butik
Isiflo overgangsnippel, 25 mm x 1/2" billede

Produktinformation

Isiflo overgang nippel 25 mm x 1/2". Til PE og PVC rør.

Produktspecifikationer

Mærke: Isiflo
Kategori: VVS fittings
Størrelse: 25mm x 1/2"
EAN: 7070452029518
Varenr.: 072260024
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16
139,77 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsnippel 25-1/2''
174 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Isiflo overgang nippel 25mm x 1/2"
225 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Isiflo overgangsnippel 25 mm x 1/2"
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS129 kr129 krKøb
2EL-GROSSISTEN139,77 kr139,77 krKøb
3CS MEGASTORE DK174 kr213 krKøb
4BilligVVS DK225 kr225 krKøb
5LavprisVVS229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16

PriceData har fulgt prisen på Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Isiflo 25 mm x 1/2" overgang med nippel, messing, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026129 kr10,77 kr (8%)
24. maj 2026139,77 kr8,23 kr (6%)
23. maj 2026148 kr8,23 kr (6%)
9. maj 2026139,77 kr6,29 kr (5%)
7. maj 2026133,48 kr8,52 kr (6%)
6. maj 2026142 kr8,52 kr (6%)
23. apr. 2026133,48 kr8,52 kr (6%)
22. apr. 2026142 kr8,52 kr (6%)
19. apr. 2026133,48 kr8,52 kr (6%)
18. apr. 2026142 kr8,52 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret