Gå til hovedindhold

Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk

IrwinSavklingerEAN: 5706915042320
Pris fra 118 krtil 235 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IRWIN 10504232, Metal, Træ
118 kr
Til butik
IRWIN 10504232, Metal, Træ billede

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: Stiksavklinge
Farve: 5
Artikel nr.: IRW10504232
EAN: 5706915042320
Varenr.: 8645814
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin 5stk T345XF stiksavklinger til træ og metal - 5-10TPI
119 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Irwin Stiksavklinger til træ og metal 5-10TPI - 5 stk
129 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Irwin stiksavklinge til træ og metal, 5-10tpi
153,23 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk
235 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
2LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
3CompletVVS129 kr129 krKøb
4EL-GROSSISTEN153,23 kr153,23 krKøb
5BilligVVS DK235 kr235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk

PriceData har fulgt prisen på Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk i 161 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Irwin T345XF stiksavklinger, til træ og metal, 5-10TPI, 5 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026118 kr22 kr (16%)
28. maj 2026140 kr1 kr (1%)
27. maj 2026141 kr1 kr (1%)
24. maj 2026140 kr7 kr (5%)
15. maj 2026133 kr14 kr (12%)
14. maj 2026119 kr1 kr (1%)
7. maj 2026118 kr20 kr (14%)
6. maj 2026138 kr2 kr (1%)
5. maj 2026140 kr1 kr (1%)
1. maj 2026139 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret