Gå til hovedindhold

Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5706915042221
Pris fra 55 krtil 125 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IRWIN 10504222, Træ
55 kr
Til butik
IRWIN 10504222, Træ billede

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: Stiksavklinge
Farve: 5
Artikel nr.: 10504222
EAN: 5706915042221
Varenr.: 5470807
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin 5stk T101D stiksavklinger til træ - 6TPI
56 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Irwin stiksavklinge til træ, 6tpi
69,7 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Irwin Stiksavklinger til træ - 6 TPI 5 stk T101D
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin T101D stiksavklinger, til træ, 6 TPI, 5 stk
125 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb
2LavprisVærktøj56 kr56 krKøb
3EL-GROSSISTEN69,7 kr69,7 krKøb
4CompletVVS75 kr75 krKøb
5BilligVVS DK125 kr125 krKøb
6LavprisVVS125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak

PriceData har fulgt prisen på Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak i 181 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Irwin T101D stiksavklinge til træ - 100 mm - 5pak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202655 kr1 kr (2%)
26. maj 202656 kr1 kr (2%)
21. maj 202655 kr1 kr (2%)
20. maj 202656 kr1 kr (2%)
6. maj 202655 kr1 kr (2%)
5. maj 202656 kr1 kr (2%)
3. maj 202655 kr1 kr (2%)
2. maj 202656 kr1 kr (2%)
1. maj 202655 kr1 kr (2%)
21. mar. 202656 kr19 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret