Gå til hovedindhold

Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131281993
Pris fra 141,74 krtil 218,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 77,01 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 82,26 kr 4. maj

Sammenlign priser på Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141.74 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPADEMEJSEL SDS-PLUS 40X250MM
141,74 kr
Til butik
SPADEMEJSEL SDS-PLUS 40X250MM billede

Produktinformation

Irwin mejsler er fremstillet af førsteklasses stållegering med præcisionshærdning for optimal ydelse. Anvendes i beton og mursten til gennembrydning, ophugning, nedrivningsarbejde og renskæring af kanaler til rør og ledninger.

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: Kabler
EAN: 5709131281993
Varenr.: 15843519529295
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin SDS-plus spademejsel - 40/250mm
152 kr
Til butik
Irwin SDS-plus spademejsel - 40/250mm billede

Produktinformation

Irwin spademejsel til SDS-plus borehamre. Bredden på hovedet af denne spademejsel er meget bredere end på fladmejsler, hvilket gør at denne mejsel er bedre til at fjerne større områder af tyndere lag beton, fliser og nogle tilfælde mursten. Mejslens bred...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 40/250 mm
EAN: 5709131281993
Varenr.: 881395120
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus Irwin 10502196
177 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Spademejsel SDS-plus, 40 x 250 mm
185 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin spademejsel 40/250mm
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin SDS-plus spademejsel, 40x250 mm
199 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196
218,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN141,74 kr141,74 krKøb
2LavprisVærktøj152 kr152 krKøb
3Elvvs.dk177 kr177 krKøb
4WATTOO.DK185 kr185 krKøb
5LavprisVVS189 kr189 krKøb
6BilligVVS DK199 kr199 krKøb
7vvsfittings.dk218,75 kr218,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196

PriceData har fulgt prisen på Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 82,26 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 188,15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 141,74 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 72% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Irwin Spademejsel 40 x 250 mm Speedhammer Plus 10502196 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026141,74 kr10,26 kr (7%)
23. maj 2026152 kr69,34 kr (84%)
22. maj 202682,66 kr
21. maj 202682,58 kr59,16 kr (42%)
9. maj 2026141,74 kr28,11 kr (17%)
8. maj 2026169,85 kr17,85 kr (12%)
5. maj 2026152 kr69,74 kr (85%)
4. maj 202682,26 kr69,74 kr (46%)
30. apr. 2026152 kr38 kr (33%)
29. apr. 2026114 kr38 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret