Gå til hovedindhold

Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131281931
Pris fra 396 krtil 435 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 381 kr 9. maj

Sammenlign priser på Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 396 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bredmejsel, SDS-max, 115/350 mm
396 kr
Til butik
Bredmejsel, SDS-max, 115/350 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Borehamre
Farve: 1
Artikel nr.: 10502190
EAN: 5709131281931
Varenr.: 8462804
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin SDS-max ekstra bred spademejsel - 115/350mm
397 kr
Til butik
Irwin SDS-max ekstra bred spademejsel - 115/350mm billede

Produktinformation

Irwin ekstra bred spademejsel til SDS-max borehamre. Bredden på hovedet af denne spademejsel er meget bredere end på fladmejsler, hvilket gør at denne mejsel er bedre til at fjerne større områder af tyndere lag beton, fliser og nogle tilfælde mursten. Me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 115x350 mm
EAN: 5709131281931
Varenr.: 881395381
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPADEMEJSEL SDS-MAX 115X350MM
407,81 kr
Til butik
SPADEMEJSEL SDS-MAX 115X350MM billede

Produktinformation

Irwin mejsler er fremstillet af førsteklasses stållegering med præcisionshærdning for optimal ydelse. Anvendes i beton og mursten til gennembrydning, ophugning, nedrivningsarbejde og renskæring af kanaler til rør og ledninger

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: Kabler
EAN: 5709131281931
Varenr.: 15843419849039
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm
435 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK396 kr435 krKøb
2LavprisVærktøj397 kr397 krKøb
3EL-GROSSISTEN407,81 kr407,81 krKøb
4BilligVVS DK435 kr435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm

PriceData har fulgt prisen på Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 381 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 416 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 396 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Irwin SDS-max spademejsel, ekstra bred, 115x350 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026396 kr15 kr (4%)
9. maj 2026381 kr15 kr (4%)
8. maj 2026396 kr15 kr (4%)
21. mar. 2026381 kr28 kr (7%)
20. mar. 2026409 kr28 kr (7%)
14. feb. 2026381 kr26,81 kr (7%)
13. feb. 2026407,81 kr26,81 kr (7%)
5. feb. 2026381 kr35 kr (8%)
3. feb. 2026416 kr35 kr (9%)
21. jan. 2026381 kr18 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret