Gå til hovedindhold

Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær

IRWINSanitetEAN: 5706915066210
Pris fra 38 krtil 53,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 15,75 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 20. maj

Sammenlign priser på Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær
38 kr
Til butik
Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær billede

Produktinformation

IRWIN BLUE GROOVE Træbor

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 5706915066210
Varenr.: 2906015
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Træbor 18X165Mm Blue Groove
39,05 kr
Til butik
Træbor 18X165Mm Blue Groove billede

Produktinformation

Irwin træbor Blue Groove 6X er 6 gange hurtigere end almindelige fladbor. De har et unikt design med tre spiraler og tre skær, som giver ekstrem høj borehastighed og optimal fjernelse af spånerne. Træbor Blue Groove 6X 18x165mm Søgetermer: 8697000716 - -...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Plumbing
EAN: 5706915066210
Varenr.: 8015056011586
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Træbor 18x165mm blue groove
40 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Irwin Blue Groove trbor, 18 mm x 165 mm
40,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær
53,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk38 kr38 krKøb
2Billigelogvvs.dk39,05 kr39,05 krKøb
3MaintainIt40 kr40 krKøb
4WATTOO.DK40,5 kr40,5 krKøb
5vvsfittings.dk53,75 kr53,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær

PriceData har fulgt prisen på Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær i 181 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 53,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø18mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202638 kr1,05 kr (3%)
28. maj 202639,05 kr1,05 kr (3%)
25. maj 202638 kr1,05 kr (3%)
24. maj 202639,05 kr
23. maj 202639 kr1 kr (3%)
21. maj 202638 kr1 kr (3%)
20. maj 202637 kr1 kr (3%)
19. maj 202638 kr1 kr (3%)
10. maj 202637 kr1 kr (3%)
6. maj 202638 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret