Gå til hovedindhold

Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5706915058178
Pris fra 119 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 96 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin stiksavklingesæt - blandet - 10 stk.
119 kr
Til butik
Irwin stiksavklingesæt - blandet - 10 stk. billede

Produktinformation

10 stk. assorterede stiksavklinger til savning i træ og metal. Sættet består af følgende:Træ:2 stk. T111C - 8tpi, 2 stk. T144D - 6tpi, 2 stk. T101B - 10tpi, samt 1 stk. T101D - 6tpi.Metal: 2 stk. T118A - 17-23tpi samt 1 stk. T118B - 11-13tpi.

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
EAN: 5706915058178
Varenr.: 881316810
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin 10stk stiksavklinger - til træ og metal
125 kr
Til butik
Irwin 10stk stiksavklinger - til træ og metal billede

Produktinformation

Irwin assorterede stiksavklinger.Her er stiksavklingesættet som du ikke må undvære på dit værksted eller i din kasse til stiksaven.Sættet indeholder klinger til både det grove og det fine arbejde. Uanset om det er til træ eller metal. 10 stk. assorterede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 10 stk. assorterede træ- og metalklinger
EAN: 5706915058178
Varenr.: 881316810
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin assorterede stiksavklinger, til træ og metal, 10 stk
135 kr
Til butik
Irwin assorterede stiksavklinger, til træ og metal, 10 stk billede

Produktinformation

Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk 10 stk. assorterede træ- og metalklinger Til træ: 2 stk. T111C/8tpi, 2 stk. T144D/6tpi, 2 stk. T101B/10tpi, 1 stk. T101D/6tpi. Til metal: 2 stk. T118A/17-23tpi, 1 stk. T118B/11-13tpi.

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
EAN: 5706915058178
Varenr.: 881316810
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Irwin stiksavklinger, sæt til træ og metal, 10 stk.
142,81 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Irwin Stiksavklinger, St til Tr og Metal, 10 stk
151 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS119 kr119 krKøb
2LavprisVærktøj125 kr125 krKøb
3BilligVVS DK135 kr135 krKøb
4EL-GROSSISTEN142,81 kr142,81 krKøb
5WATTOO.DK151 kr151 krKøb
6CompletVVS159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal

PriceData har fulgt prisen på Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal i 177 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Irwin assorterede stiksavklinger 10 stk - til træ og metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026119 kr1 kr (1%)
28. maj 2026118 kr9 kr (8%)
26. maj 2026109 kr1 kr (1%)
25. maj 2026110 kr1 kr (1%)
24. maj 2026109 kr1 kr (1%)
23. maj 2026110 kr1 kr (1%)
22. maj 2026109 kr1 kr (1%)
21. maj 2026110 kr1 kr (1%)
20. maj 2026109 kr1 kr (1%)
9. maj 2026110 kr9 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret