Gå til hovedindhold

Iris Lights IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm

Iris LightsLamperEAN: 7333026005548
Pris fra 316 krtil 359,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 43,95 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 295 kr 14. mar.

Sammenlign priser på IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 316 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Iris Lights French Rose lyskæde, 20 kugler
316 kr
Til butik
Iris Lights French Rose lyskæde, 20 kugler billede

Produktinformation

Iris Lights French Rose lyskædeLyskæde med flotte kugler i forskellige rosa og lilla nuancer - En rigtig fin lyskæde med en masse forskellige farvede kugler i fint sammenspil.Boldene sidder 2 & 2 med 14 cm. imellem. Hver kugle er lavet i hånden med kvalit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iris Lights
Kategori: Dekorationsbelysning
Farve: pink, purple, multi
Størrelse: 2900 mm
EAN: 7333026005548
Varenr.: 6248001577
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Iris Lights French Rose lyskæde, 20 kugler
316 kr
Til butik
Iris Lights French Rose lyskæde, 20 kugler billede

Produktinformation

Pudderfarvet og gammel rosa. Ligesom en fransk rose. Meget sart og fin farvekombination i denne LED kæde fra Irislights. Boldene sidder 2 og 2 med 14 cm imellem. 20 bolde fordelt på 140 cm kæde-20 LED dioder 35 bolde fordelt på 240 cm kæde- 35 LED dioderO...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iris Lights
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: pink, purple, multi
Størrelse: 2900 mm
EAN: 7333026005548
Varenr.: 6248001577
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm
316,16 kr
Til butik
IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm billede

Produktinformation

Pudderfarvet og gammel rosa. Ligesom en fransk rose. Meget sart og fin farvekombination i denne LED kæde fra Irislights. Boldene sidder 2 og 2 med 14 cm imellem. 20 bolde fordelt på 140 cm kæde-20 LED dioder 35 bolde fordelt på 240 cm kæde- 35 LED dioder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7333026005548
Varenr.: 15844160143695
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Iris Lights French Rose lyskæde, 20 kugler
355 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Iris Lights French Rose lyskæde, 20 kugler
359 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Iris Lights Lyskæde - 290 cm - 20 Lys - French Rose
359,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk316 kr316 krKøb
2LavprisEl316 kr316 krKøb
3EL-GROSSISTEN316,16 kr316,16 krKøb
4BilligVVS DK355 kr355 krKøb
5Greenline359 kr359 krKøb
6Kids-world.dk359,95 kr359,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm

PriceData har fulgt prisen på IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 316,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 316 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for IrisLights Lyskæde Led French Rose 20-Lys, 150 cm + 140 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026316 kr
11. maj 2026316,16 kr
24. apr. 2026316 kr
23. apr. 2026316,16 kr
25. mar. 2026316 kr21 kr (7%)
14. mar. 2026295 kr21 kr (7%)
13. mar. 2026316 kr21 kr (7%)
25. feb. 2026295 kr36 kr (14%)
7. feb. 2026259 kr50 kr (16%)
6. feb. 2026309 kr50 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret