Gå til hovedindhold

I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support

I.R.I.S.EAN: 5420079901346
Pris fra 2.943 krtil 4.057 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.114 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.937 kr 4. apr.

Sammenlign priser på I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2943 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IRIS IRIScan Desk 7 Business 5696 x 4272 Digitalkamera for dokumenter
2.943 kr
Til butik
IRIS IRIScan Desk 7 Business 5696 x 4272 Digitalkamera for dokumenter billede

Produktinformation

IRIS IRIScan Desk 7 Business - Digitalkamera for dokumenter - farve - 24 MP - 5696 x 4272 - USB-C - AVI, MJPEG, WMV, FLV, YUY2

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 464416
EAN: 5420079901346
Varenr.: 1002878046
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support
2.987 kr
Til butik
I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support billede

Produktinformation

Dokumentkamera med 5696 x 4272 digital opløsning, 24 MP CMOS-sensor, USB-C-interface og indbygget hvid LED til A3-dokumenter. Udviklet til professionelle miljøer, IRIScan Desk 7 Business leverer detaljerede optagelser til videomøder og arkivering samt tilbyder OCR, støjreduktion og cloud-optagelse med kompatibilitet til Microsoft Teams, Zoom og Google Meet. Maksimal opløsning: 5696 x 4272 Billedsensor: 24 MP CMOS Fokus: fikseret Tilslutning: USB-C Dokumentstørrelse: op til A3 Egenskaber: OCR, støjreduktion, tekst-til-tale, 300x digital zoom Kompakt design, 10 W strømforbrug under drift og bred kompatibilitet gør den velegnet til mødelokaler, undervisning og detaljeret dokumentation.

Produktspecifikationer

Mærke: I.R.I.S.
Kategori: Scanner
Artikel nr.: 464416
EAN: 5420079901346
Varenr.: 3394634
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IRIS IRIScan Desk 7 Business - - 600 dpi
4.057 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.943 kr2.943 krKøb
2Proshop DK2.987 kr2.987 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.057 kr4.057 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support

PriceData har fulgt prisen på I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.932 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.154 kr.

Den nuværende pris på 2.943 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for I.R.I.S. IRIScan Desk 7 Business - 5696 x 4272 - 24 MP CMOS - A3 support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.943 kr21 kr (1%)
14. maj 20262.964 kr27 kr (1%)
4. apr. 20262.937 kr1.057 kr (26%)
4. dec. 20253.994 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret