Gå til hovedindhold

InnovaGoods Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify

InnovaGoodsRedskaber til hårstylingEAN: 8435527827915
Pris fra 589 krtil 759 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 589 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Varmebørste med ionisk Coanda-teknologi - Wavify, 7 i 1 (1500 W)
589 kr
Til butik
Varmebørste med ionisk Coanda-teknologi - Wavify, 7 i 1 (1500 W) billede

Produktinformation

InnovaGoods gør det nemt for dig at prioritere din personlige pleje uden nogen undskyldninger, da du finder de bedste og seneste nye skønheds-, afslapnings- og velværeartikler! Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify InnovaGoods er et godt eksempel på dette! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, som skiller sig ud takket været deres funktionalitet, effektivitet og innovativt design.En ionisk multifunktionel Coanda-varmebørste med 7 tilbehør til at give håret en ny stil hver dag.Denne Coanda multifunktionelle varmebørste tørrer, glatter, krøller, bølger og giver volumen takket være 7 udskiftelige hoveder. Den har BLDC-motor, 3 hastigheder, 3 temperaturindstillinger, koldluftfunktion, drejeligt kabel og opbevaringspose. Effekt: 1500 W.Ionisk teknologi, Coanda-effekt: vores multifunktionelle varmebørste er ideel til at skabe forskellige frisurer med professionelt resultat. De 2 Coanda-hoveder skaber en luftstrøm, der omslutter håret uden overdreven varme eller tryk, så det ikke skades. Ionfunktionen neutraliserer statisk elektricitet og reducerer krus, hvilket efterlader håret blødere, glattere og lettere at style.7 multifunktionelle tilbehør: denne elektriske børste tørrer, glatter, krøller, bølger og giver volumen med 7 udskiftelige hoveder: føntørrer, diffuser, volumebørste, stylingbørste, glattebørste og Coanda-krøllehoveder til venstre og højre.3 hastigheder, BLDC-motor: denne Coanda-styler har en kraftfuld motor (1500 W) med 3 hastigheder (op til 110.000 omdr./min), som giver en konstant og intens luftstrøm, der forkorter tørretiden. Den børsteløse motor er mere støjsvag, effektiv og holdbar.3 temperaturer og koldluft: varmebørsten har 3 temperaturindstillinger. Koldluftfunktionen fikserer frisure, øger glans og beskytter mod overophedning og fedt, samtidig med at den lukker hårstråenes sk...

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Varmebørster
Vægt: 1.18g
EAN: 8435527827915
Varenr.: 1998291
Gå til Shoppilo
TrustScore 0 ud af 50,0
Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify
589 kr
Til butik
Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify billede

Produktinformation

En ionisk multifunktionel Coanda-varmebørste med 7 tilbehør til at give håret en ny stil hver dag. Denne Coanda multifunktionelle varmebørste tørrer, glatter, krøller, bølger og giver volumen takket være 7 udskiftelige hoveder. Den har BLDC-motor, 3 hasti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
EAN: 8435527827915
Varenr.: 10586454950231
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Varmebørste med ionisk Coanda-teknologi - Wavify, 7 i 1 (1500 W)
609 kr
Til butik
Varmebørste med ionisk Coanda-teknologi - Wavify, 7 i 1 (1500 W) billede

Produktinformation

InnovaGoods gør det nemt for dig at prioritere din personlige pleje uden nogen undskyldninger, da du finder de bedste og seneste nye skønheds-, afslapnings- og velværeartikler! Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify InnovaGoods er et godt eksempel på dette! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, som skiller sig ud takket været deres funktionalitet, effektivitet og innovativt design.En ionisk multifunktionel Coanda-varmebørste med 7 tilbehør til at give håret en ny stil hver dag.Denne Coanda multifunktionelle varmebørste tørrer, glatter, krøller, bølger og giver volumen takket være 7 udskiftelige hoveder. Den har BLDC-motor, 3 hastigheder, 3 temperaturindstillinger, koldluftfunktion, drejeligt kabel og opbevaringspose. Effekt: 1500 W.Ionisk teknologi, Coanda-effekt: vores multifunktionelle varmebørste er ideel til at skabe forskellige frisurer med professionelt resultat. De 2 Coanda-hoveder skaber en luftstrøm, der omslutter håret uden overdreven varme eller tryk, så det ikke skades. Ionfunktionen neutraliserer statisk elektricitet og reducerer krus, hvilket efterlader håret blødere, glattere og lettere at style.7 multifunktionelle tilbehør: denne elektriske børste tørrer, glatter, krøller, bølger og giver volumen med 7 udskiftelige hoveder: føntørrer, diffuser, volumebørste, stylingbørste, glattebørste og Coanda-krøllehoveder til venstre og højre.3 hastigheder, BLDC-motor: denne Coanda-styler har en kraftfuld motor (1500 W) med 3 hastigheder (op til 110.000 omdr./min), som giver en konstant og intens luftstrøm, der forkorter tørretiden. Den børsteløse motor er mere støjsvag, effektiv og holdbar.3 temperaturer og koldluft: varmebørsten har 3 temperaturindstillinger. Koldluftfunktionen fikserer frisure, øger glans og beskytter mod overophedning og fedt, samtidig med at den lukker hårstråenes skællag for at bevare fugt og modvirke krus.Opbevaringspose, drejeligt kabel: denne varmebørste har et drejeligt kabel for nem brug og leveres med en lynlåspose til praktisk opbevaring og transport.Materiale: AluminiumNylonPC PETFarve: SortGyldenType: Ion føntørrer børste med volumen funktionKarakteristika: IoniskBLDC-motorCoanda TechnologyTemperaturniveauer: 3 niveauerKold luft funktionerHastigheder: 3 hastighederHastighed: op tl 110000 r.p.m.Inkluderer: 7 tilbehørTransporttaskeStrømforsyning: Elektrisk netværkStiktype: Type FKabellængde: 175 cmStrøm: 1500 WAC In: 220-240 V / 50-60 HzCa. mål: Ø4,3 x 24 cmEmballage på 24 sprog: engelsk, fransk, spansk, tysk, italiensk, portugisisk, hollandsk, polsk, ungarsk, rumænsk, dansk, svensk, finsk, litauisk, norsk, slovensk, græsk, tjekkisk, bulgarsk, kroatisk, slovakisk, estisk, russisk, lettisk. ADVARSLER: Mundstykket og hovederne kan blive varme under brug; rør dem ikke eller skift dem, mens de er varme; brug ikke dette apparat nær badekar, brusere, håndvaske eller andre beholdere med vand; hold det uden for børns rækkevidde; læs altid manualen, før du bruger apparatet.. Manual på 8 sprog: engelsk, fransk, spansk, tysk, italiensk, portugisisk, hollandsk, svensk.

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Varmebørster
Vægt: 1.18g
EAN: 8435527827915
Varenr.: 1998291
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ionisk lufttørrer- og stylingbørste med 7 tilbehør
-14%759 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK589 kr589 krKøb
2Shoppilo589 kr589 krKøb
3Vivas DK609 kr688 krKøb
4Estore DK759 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify

PriceData har fulgt prisen på Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify i 141 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 689 kr.

Den nuværende pris på 589 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Ionisk Multifunktionel Lufttørrer og Stylingsbørste med Coanda Teknologi og 7 Tilbehør Wavify de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 2026589 kr300 kr (34%)
13. apr. 2026889 kr300 kr (51%)
13. jan. 2026589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret