Gå til hovedindhold

INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm

Intra JuvelSanitetEAN: 5708563191153
Pris fra 40 krtil 72,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 32,5 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37,55 kr 14. apr.

Sammenlign priser på INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prop t/køkkenvask m/tap m/kæde
40 kr
Til butik
Prop t/køkkenvask m/tap m/kæde billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Intra Juvel
Kategori: dobbelt vandlås
EAN: 5708563191153
Varenr.: 0200202809
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm
44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juvel Intra juvel prop med tap og kæde
44 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uni prop med tap og kæde
51 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uni prop med tap og kæde
65 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra Juvel prop m/kæde og tap ø58mm
69,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Uni prop med tap og kde
72,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt40 kr40 krKøb
2CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
3Proshop DK44 kr83 krKøb
4Elvvs.dk51 kr51 krKøb
5vvsfittings.dk65 kr65 krKøb
6VVS.dk69,75 kr69,75 krKøb
7WATTOO.DK72,5 kr72,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm

PriceData har fulgt prisen på INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm i 171 dage. Laveste pris i perioden er 37,41 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for INTRA JUVEL Prop med sort gummipakning. Str. ø 6 cm. Kædelængde 28 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202640 kr1,99 kr (5%)
20. maj 202638,01 kr1,99 kr (5%)
19. maj 202640 kr1,99 kr (5%)
25. apr. 202638,01 kr
14. apr. 202637,55 kr1,2 kr (3%)
13. apr. 202638,75 kr1,2 kr (3%)
21. mar. 202637,55 kr1,2 kr (3%)
11. mar. 202638,75 kr1,25 kr (3%)
10. mar. 202640 kr1,25 kr (3%)
6. mar. 202638,75 kr1,25 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret