Gå til hovedindhold

Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag

JuvelSanitetEAN: 7055570001011
Pris fra 1.798 krtil 2.515 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 717 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1798 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Intra Juvel RS72 hndvask, 560 x 420 mm, stl
1.798 kr
Til butik
Intra Juvel RS72 hndvask, 560 x 420 mm, stl billede

Produktspecifikationer

Mærke: Intra
Kategori: WATTOO.DK VVS Vaske Hndvaske
EAN: 7055570001011
Varenr.: 639002110
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juvel Intra juvel håndvask 560x420x160mm rustfri stål
1.798 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag
1.956,25 kr
Til butik
Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag billede

Produktinformation

Juvel håndvask i rustfrit stålMed overløb og hanehul56 cm X 42cmRustfri stål, silkematType RS72Håndvask til vægmonteringLeveres uden bundventil og vægbeslagEr klargjort for fastgørelse til standard defakonsollerAlmindelig bundventil passer til

Produktspecifikationer

Mærke: Intra Juvel
Kategori: Stålhåndvaske
EAN: 7055570001011
Varenr.: 639002110
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intra Juvel Håndvask 56x42cm - Rustfri Stål. Type Rs72
2.302 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72
2.515 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.798 kr1.798 krKøb
2Proshop DK1.798 kr1.798 krKøb
3vvsfittings.dk1.956,25 kr1.956,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.302 kr2.501 krKøb
5Elvvs.dk2.515 kr2.515 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag

PriceData har fulgt prisen på Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.690 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.798 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.743 kr.

Den nuværende pris på 1.798 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Intra Juvel håndvask, 56 cm x 42 cm, rustfri stål, Type RS72, uden bundventil & beslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 20261.798 kr1 kr (0%)
20. feb. 20261.797 kr69 kr (4%)
9. feb. 20261.728 kr45 kr (3%)
7. feb. 20261.773 kr45 kr (3%)
7. jan. 20261.728 kr45 kr (3%)
5. jan. 20261.773 kr45 kr (3%)
4. jan. 20261.728 kr45 kr (3%)
3. jan. 20261.773 kr45 kr (3%)
17. dec. 20251.728 kr5 kr (0%)
16. dec. 20251.723 kr33 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret