Gå til hovedindhold

Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ).

IntraSanitetEAN: 7042283401016
Pris fra 283 krtil 343 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ). og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 283 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
283 kr
Til butik
Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ). billede

Produktinformation

Defa vægkonsol (2 stk) Ophængsbeslag Til juvel RS72 Længde 250 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Fastgørelse og bæringer til vaske
EAN: 7042283401016
Varenr.: 238628
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra RS72 konsoller, 2 stk
299 kr
Til butik
Intra RS72 konsoller, 2 stk billede

Produktinformation

Vægkonsoller til Intra RS72 håndvask Indeholder 2 stk. á 260 mm Intra, også kendt i Danmark som Juvél A/S, er ledende i Skandinavien indenfor køkkenvaske, minikøkkener samt sanitetsprodukter til det offentlige rum i rustfri stål. Intra har, udover køkke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: aluminum
Størrelse: 260 mm
EAN: 7042283401016
Varenr.: 639002810
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Intra RS72 konsoller, 2 stk
325 kr
Til butik
Intra RS72 konsoller, 2 stk billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Håndvasken
Farve: aluminum
Størrelse: 260 mm
EAN: 7042283401016
Varenr.: 639002810
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Intra Juvel bæringer til 63.9002.110
332,76 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intra Juvel Defa vægkonsol - S72. ( 2 stk ).
343 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ). koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ). koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk283 kr283 krKøb
2CompletVVS299 kr299 krKøb
3BilligVVS DK325 kr325 krKøb
4EL-GROSSISTEN332,76 kr332,76 krKøb
5CS MEGASTORE DK343 kr382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ).

PriceData har fulgt prisen på Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ). i 181 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 303 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 283 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ).. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Intra Juvel defa vægkonsol, til Intra Juvel RS72, ( 2 stk ). de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026283 kr6 kr (2%)
26. maj 2026289 kr10 kr (3%)
24. maj 2026299 kr10 kr (3%)
17. maj 2026289 kr14 kr (5%)
16. maj 2026303 kr14 kr (5%)
12. maj 2026289 kr10 kr (3%)
11. maj 2026299 kr10 kr (3%)
18. apr. 2026289 kr10 kr (3%)
17. apr. 2026299 kr10 kr (3%)
9. mar. 2026289 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret