Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder

EL-GrossistenKøkkenredskaberEAN: 5708563014926
Pris fra 64,75 krtil 67 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2,25 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61,24 kr 10. maj

Sammenlign priser på Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra Juvel overløbssæt køkkenvask C3
64,75 kr
Til butik
Intra Juvel overløbssæt køkkenvask C3 billede

Produktinformation

Juvel Y-overløb, komplet. Uden kædeholder. Benyttes til ST/STU6063/5048, AJ4040, A480B

Produktspecifikationer

Mærke: Intra Juvel
Kategori: Tilbehør/reservedele til køkkenvaske
EAN: 5708563014926
Varenr.: 686901959
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder
66,89 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Intra Juvel overlbsst kkkenvask C3
67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk64,75 kr64,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN66,89 kr66,89 krKøb
3WATTOO.DK67 kr67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder

PriceData har fulgt prisen på Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder i 161 dage. Laveste pris i perioden er 61,24 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 70,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 64,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Intra Juvel C3 overløbssæt kompl. Y-ovl. u/kædeholder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202664,75 kr2,14 kr (3%)
17. maj 202666,89 kr5,65 kr (9%)
10. maj 202661,24 kr
7. maj 202662,09 kr4,91 kr (7%)
6. maj 202667 kr4,91 kr (8%)
23. apr. 202662,09 kr4,91 kr (7%)
22. apr. 202667 kr4,91 kr (8%)
19. apr. 202662,09 kr4,91 kr (7%)
18. apr. 202667 kr4,91 kr (8%)
15. apr. 202662,09 kr4,91 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret