Gå til hovedindhold

Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm

IntraSanitetEAN: 5708563013882
Pris fra 31 krtil 49,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 18,75 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 22. maj

Sammenlign priser på Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intra Juvel bundskrue t/ vask - m prop skruebøsning
31 kr
Til butik
Intra Juvel bundskrue t/ vask - m prop skruebøsning billede

Produktspecifikationer

Mærke: Juvel
Kategori: Tilbehør til håndvask
Farve: 1
Artikel nr.: 1905049
EAN: 5708563013882
Varenr.: 3524616
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intra skruebøsning, 53 mm, t/afløbssæt med prop
32 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm
32,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Intra skruebøsning, 53 mm, t/afløbssæt med prop
33 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra skruebøsning, 53 mm, t/afløbssæt med prop
34 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Intra Juvel skruebøsning til afløb med prop
35,69 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Intra Juvel skruebøsning til afløb med prop
49,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK31 kr70 krKøb
2LavprisVVS32 kr32 krKøb
3vvsfittings.dk32,5 kr32,5 krKøb
4BilligVVS DK33 kr33 krKøb
5CompletVVS34 kr34 krKøb
6EL-GROSSISTEN35,69 kr35,69 krKøb
7VVS.dk49,75 kr49,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm

PriceData har fulgt prisen på Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 32,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Intra Juvel bundskrue til vask med prop, skruebøsning, 55mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202631 kr1 kr (3%)
22. maj 202630 kr1 kr (3%)
18. maj 202631 kr1 kr (3%)
16. maj 202632 kr
30. apr. 202632,5 kr1,5 kr (5%)
18. apr. 202631 kr1 kr (3%)
17. apr. 202632 kr1 kr (3%)
9. mar. 202631 kr1 kr (3%)
8. mar. 202632 kr1 kr (3%)
19. feb. 202631 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret