Gå til hovedindhold

Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1

Inter-TechComputer – tilbehørEAN: 4260455647861
Pris fra 554 krtil 749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 195 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 378 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 554 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inter-Tech ST-7267 Netværksadapter PCI Express 2.0 x4 10Gbps
554 kr
Til butik
Inter-Tech ST-7267 Netværksadapter PCI Express 2.0 x4 10Gbps billede

Produktinformation

Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77773012
EAN: 4260455647861
Varenr.: 1000640303
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1
562 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech ST-7267 PCIe LAN Card 10G RJ45
562 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inter-Tech ST-7267 Netværksadapter PCI Express 2.0 x4 10Gbps
719 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inter-Tech Argus ST-7267 - Gigabit PCIe netværkskort (x4, v2.0)
729 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-Tech Argus ST-7267 - Gigabit PCIe netværkskort (x4, v2.0)
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK554 kr554 krKøb
2CS MEGASTORE DK562 kr601 krKøb
3Proshop DK562 kr601 krKøb
4Ultrashop719 kr719 krKøb
5Boligcenter DK729 kr729 krKøb
6Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1 i 111 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 554 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 469 kr.

Den nuværende pris på 554 kr er 18% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Inter-Tech ST-7267 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10Gb Ethernet x 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026554 kr14 kr (3%)
29. apr. 2026540 kr14 kr (3%)
26. apr. 2026554 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026553 kr15 kr (3%)
8. apr. 2026538 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026537 kr48 kr (10%)
3. apr. 2026489 kr111 kr (29%)
1. apr. 2026378 kr10 kr (3%)
25. mar. 2026388 kr9 kr (2%)
18. mar. 2026397 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret