Gå til hovedindhold

Inter-Tech Elektronik Handels Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå

Pris fra 30 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inter-Tech MTS-105 Stativ Sølv
30 kr
Til butik
Inter-Tech MTS-105 Stativ Sølv billede

Produktinformation

Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12" - titan grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88885588
EAN: 4260455647809
Varenr.: 1000730146
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå
37,3 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inter-Tech MTS-105 mobil- og tabletstativ - titan grå, foldbart
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Inter-Tech MTS-105 mobil- og tabletstativ - titan grå, foldbart billede

Produktinformation

Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12" - titan gråGenereltBeregnet til: Mobiltelefon, tabletBredde: 7 cmDybde: 13.2 cmFarve: Titan gråFoldbart design: JaHøjde: 0.7 cmJusteringer: Højde, hældPakkeindhold: Transportpung, mobiltelefonstanderProduktmateriale: AluminiumProdukttype: StativSkærmstørrelseskompatibilitet: 12"Vægt: 140 gDiverseEgenskaber: Anti-skridoverfladeProducentgarantiService & Support: 2 årMål & vægt (forsendelse)Vægt ved forsendelse: 160 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Mobiltilbehør
Vægt: 0.16g
EAN: 4260455647809
Varenr.: 2050030
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inter-Tech MTS-105 Stativ Sølv
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-Tech MTS-105 mobil- og tabletstativ - titan grå, foldbart
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK30 kr30 krKøb
2CS MEGASTORE DK37,3 kr76,3 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå i 134 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Inter-Tech MTS-105 - Stativ for mobiltelefon, tablet - 12 - titan grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202630 kr2 kr (6%)
12. maj 202632 kr1 kr (3%)
9. apr. 202633 kr1 kr (3%)
2. apr. 202634 kr1 kr (3%)
26. mar. 202635 kr2 kr (5%)
20. mar. 202637 kr1 kr (3%)
12. mar. 202638 kr35 kr (48%)
5. mar. 202673 kr21 kr (22%)
3. mar. 202694 kr1 kr (1%)
2. mar. 202693 kr6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret