Gå til hovedindhold

Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB

Inter-TechComputerkomponenterEAN: 4260133122611
Pris fra 1.155 krtil 1.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 564 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.138 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1155 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB
1.155 kr
Til butik
Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rackversioner
Farve: 2
Artikel nr.: 88887007
EAN: 4260133122611
Varenr.: 7811652
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inter-Tech IPC 4129L Rackversion SSI EEB Sort
1.156 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-tech 4u4129l 19 tommer 4u Rack Metallic, Sølv
1.244 kr
Til butik
Inter-tech 4u4129l 19 tommer 4u Rack Metallic, Sølv billede

Produktinformation

Låselige frontdøre med støvfilter holder drev rene og sikre Skrueløse HDD-bays og udskiftelige bure gør installation af drev hurtigere Understøtter E-ATX, ATX og Micro-ATX samt op til otte 3,5 in-drev To 120 mm frontblæsere og understøttelse af bagblæser sikrer ensartet luftstrøm Robust stålkonstruktion på 1,2 mm med rackhåndtag gør installationen lettere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Chassis
Artikel nr.: 88887007
EAN: 4260133122611
Varenr.: 5011333774
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rack kabinet 4U - Inter-Tech IPC 4129L SSI EEB, sort
-3%1.279 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech IPC 4129L - Kabinet - Server (Rack)
1.290 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rack kabinet 4U - Inter-Tech IPC 4129L SSI EEB, sort
-3%1.299 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inter-Tech IPC 4129L Rackversion SSI EEB Sort
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.155 kr1.155 krKøb
2CompuMail DK1.156 kr1.156 krKøb
3Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb
4Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
5Proshop DK1.290 kr1.290 krKøb
6Vivas DK1.299 kr1.459 krKøb
7Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB i 140 dage. Laveste pris i perioden er 972 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 1.181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.152 kr.

Den nuværende pris på 1.155 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Inter-Tech IPC 4129L - Rack-monterbar 4U - SSI EEB - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.155 kr4 kr (0%)
27. maj 20261.151 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.160 kr13 kr (1%)
25. maj 20261.147 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.156 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.164 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.165 kr14 kr (1%)
21. maj 20261.151 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.159 kr12 kr (1%)
19. maj 20261.147 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret