Gå til hovedindhold

Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB

Inter-TechComputerkomponenterEAN: 4260133126244
Pris fra 892 krtil 1.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 627 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 888 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 892 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inter-Tech IPC 2U-20240 Rackversion ATX Sort
892 kr
Til butik
Inter-Tech IPC 2U-20240 Rackversion ATX Sort billede

Produktinformation

Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88887103
EAN: 4260133126244
Varenr.: 988907470
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB
978 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech IPC 2U-20240 - Kabinet - Server (Rack) - Sort
1.022 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inter-Tech IPC 2U-20240 Rackversion ATX Sort
1.489 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inter-Tech 2U-20240 serverkabinet - 2U rack
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-Tech 2U-20240 serverkabinet - 2U rack
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK892 kr892 krKøb
2CS MEGASTORE DK978 kr1.017 krKøb
3Proshop DK1.022 kr1.022 krKøb
4Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb
5Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr2.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB i 173 dage. Laveste pris i perioden er 853 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 892 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 888 kr.

Den nuværende pris på 892 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Inter-Tech IPC 2U-20240 - Rack-monterbar 2U - ATX - ingen strømforsyning - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026892 kr2 kr (0%)
17. maj 2026890 kr1 kr (0%)
9. maj 2026889 kr1 kr (0%)
1. maj 2026890 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026889 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026888 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026889 kr3 kr (0%)
12. mar. 2026892 kr2 kr (0%)
22. feb. 2026890 kr2 kr (0%)
21. feb. 2026892 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret