Gå til hovedindhold

Inter-Tech Elektronik Handels Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå

Inter-Tech Elektronik HandelsEAN: 4260133128309
Pris fra 108 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå
108 kr
Til butik
Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Øvrigt
Farve: 2
Artikel nr.: 88885003
EAN: 4260133128309
Varenr.: 3009681
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inter-Tech Seriel ATA/SAS-kabel Sort Blå 50cm
109 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SAS-kabel 12 Gbit/s til 4x Mini SAS HD til SATA 50 cm - Inter-Tech, sort/blå
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SAS-kabel 12 Gbit/s til 4x Mini SAS HD til SATA 50 cm - Inter-Tech, sort/blå billede

Produktinformation

Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blåGenereltEgenskaber: HylstretFarve: Sort, blåInterface hastighed: SAS 12Gbit/sKabel længde: 50 cmLagringskabeltype: ATA/SAS-kabelForbindelseForbindelsesled: 36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8643)Stikforbindelse (anden ende): 7 pin Serial ATA...

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Lagring
Vægt: 0.03g
EAN: 4260133128309
Varenr.: 1952001
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inter-Tech Seriel ATA/SAS-kabel Sort Blå 50cm
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SAS-kabel 12 Gbit/s til 4x Mini SAS HD til SATA 50 cm - Inter-Tech, sort/blå
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb
2CompuMail DK109 kr109 krKøb
3Boligcenter DK139 kr139 krKøb
4Ultrashop149 kr149 krKøb
5Vivas DK159 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå i 177 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Inter-Tech - ATA/SAS-kabel - SAS 12Gbit/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) til SATA - 50 cm - sort, blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026108 kr1 kr (1%)
24. maj 2026109 kr2 kr (2%)
1. maj 2026107 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026108 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026108 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026107 kr2 kr (2%)
19. apr. 2026109 kr3 kr (3%)
18. apr. 2026112 kr3 kr (3%)
17. apr. 2026109 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret