Gå til hovedindhold

Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort

Inter-TechComputerkomponenterEAN: 4260455644884
Pris fra 3.122 krtil 4.029 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 907 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.057 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3122 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inter-Tech 4452-TFT Rackversion ATX Sort
3.122 kr
Til butik
Inter-Tech 4452-TFT Rackversion ATX Sort billede

Produktinformation

Inter-Tech 4452-TFT - Rack-monterbar 4U - ATX - USB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88887287
EAN: 4260455644884
Varenr.: 995014037
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech 4452-TFT - Kabinet - Server (Rack) - Sort
3.138 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort
-0%3.306 kr
Før 3.306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inter-Tech 4452-TFT Rackversion ATX Sort
4.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.122 kr3.122 krKøb
2Proshop DK3.138 kr3.138 krKøb
3Dustin DK3.306 kr3.392,25 krKøb
4Ultrashop4.029 kr4.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort

PriceData har fulgt prisen på Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort i 170 dage. Laveste pris i perioden er 3.036 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 3.122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.091 kr.

Den nuværende pris på 3.122 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Inter-tech 4u 4452-tft Med Indbygget Skærm/tastatur Rack Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.122 kr4 kr (0%)
17. maj 20263.118 kr3 kr (0%)
9. maj 20263.115 kr2 kr (0%)
1. maj 20263.117 kr2 kr (0%)
28. apr. 20263.115 kr57 kr (2%)
9. apr. 20263.058 kr1 kr (0%)
9. mar. 20263.057 kr61 kr (2%)
25. feb. 20263.118 kr71 kr (2%)
18. feb. 20263.047 kr7 kr (0%)
15. feb. 20263.040 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret