Gå til hovedindhold

Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv

IntellinetNetværkskablerEAN: 0766623524179
Pris fra 245 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 244 kr 1. maj

Sammenlign priser på Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant 15.4Watt
245 kr
Til butik
Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant 15.4Watt billede

Produktinformation

Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Intellinet
Artikel nr.: 524179
EAN: 0766623524179
Varenr.: 987681187
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv
246 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Intellinet Poe Injector 802.3af 15.4w
249 kr
Til butik
Intellinet Poe Injector 802.3af 15.4w billede

Produktinformation

Leverer strøm og data over ét enkelt Cat5-kabel, hvilket reducerer kabelrod Fast Ethernet 10/100 Mbit/s for stabil forbindelse til IP-enheder Beskyttelse mod overspænding, overbelastning og kortslutning beskytter udstyret Bredt 100-240 V-indgangsområde og kompakt størrelse understøtter globale, pladsbesparende installationer FCC-, CE-, UKCA- og NDAA-certificeret for pålidelig compliance...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Intellinet
Kategori: PoE injector
Artikel nr.: 524179
EAN: 0766623524179
Varenr.: 5011089113
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IC INTRACOM PoE Injector 1Port
402 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Intellinet PoE Adapter & Injector
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK245 kr245 krKøb
2CS MEGASTORE DK246 kr285 krKøb
3Dustin DK249 kr335,25 krKøb
4Proshop DK402 kr441 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv

PriceData har fulgt prisen på Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv i 166 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Intellinet Power over Ethernet (PoE) Injector, 1 Port, 48 V DC, IEEE 802.3af Compliant - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 Watt - output-stikforbindelser: 1 - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026245 kr1 kr (0%)
1. maj 2026244 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026245 kr2 kr (1%)
30. jan. 2026243 kr1 kr (0%)
28. jan. 2026244 kr48 kr (24%)
21. dec. 2025196 kr4 kr (2%)
20. dec. 2025200 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret