Gå til hovedindhold

Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler)

IntelComputer – processorerEAN: 8592978263188
Pris fra 4.877 krtil 8.744 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.867 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.858 kr 13. maj

Sammenlign priser på Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4877 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intel Xeon W-2245 3,9 GHz 8 kerner LGA 2066 TRAY - u/køler
4.877 kr
Til butik
Intel Xeon W-2245 3,9 GHz 8 kerner LGA 2066 TRAY - u/køler billede

Produktinformation

Intel Xeon W W-2245 - 3.9 GHz - 8-core - 16 tråde - 16.5 MB cache - LGA2066 Socket - OEM

Produktspecifikationer

Mærke: Intel
Artikel nr.: CD8069504393801
EAN: 8592978263188
Varenr.: 995739387
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler)
4.926 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Intel Xeon W-2245 3.9ghz Lga 2066 Processor
8.744 kr
Til butik
Intel Xeon W-2245 3.9ghz Lga 2066 Processor billede

Produktinformation

8 kerner og 16 tråde giver fart til kompleks multitasking og renderingsopgaver 3,9 GHz base og op til 4,5 GHz boost holder interaktive opgaver responsive Quad-channel DDR4-2933 ECC øger gennemløbet til hukommelsestunge arbejdsbelastninger Virtualiserings- og sikkerhedsfunktioner forbedrer administration og oppetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Intel
Kategori: Processor
Artikel nr.: CD8069504393801
EAN: 8592978263188
Varenr.: 5011212977

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.877 kr4.877 krKøb
2Proshop DK4.926 kr4.926 krKøb
3Dustin DK8.744 kr8.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler)

PriceData har fulgt prisen på Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 4.858 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 5.156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.088 kr.

Den nuværende pris på 4.877 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Intel Xeon W W-2245 / 3.9 GHz processor CPU - 8 kerner - 3.9 GHz - Intel LGA2066 - Bulk (ingen køler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.877 kr16 kr (0%)
22. maj 20264.861 kr17 kr (0%)
14. maj 20264.878 kr20 kr (0%)
13. maj 20264.858 kr19 kr (0%)
12. maj 20264.877 kr1 kr (0%)
11. maj 20264.878 kr1 kr (0%)
10. maj 20264.877 kr1 kr (0%)
9. maj 20264.878 kr1 kr (0%)
5. mar. 20264.877 kr49 kr (1%)
4. mar. 20264.926 kr213 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret