Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter)

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5702950221980
Pris fra 103,69 krtil 12.796 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12.692,31 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103.69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABEL 5G2,5 NOAKLX 50RG
103,69 kr
Til butik
KABEL 5G2,5 NOAKLX 50RG billede

Produktinformation

"Anvendelse: Hvor der ønskes/kræves et halogenfrit og miljøvenligt kabel. I overensstemmelse med SB afsnit 6:2001.Til fast installation i tørre og våde rum samt i det fri. Kan lægges i jorden. Kan indmures og indstøbes direkte. Uegnet til indstøbning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 5702950221980
Varenr.: 15841951056207
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
NKT NOAKLX 5G2,5 armeret installationskabel - 50RG
107 kr
Til butik
NKT NOAKLX 5G2,5 armeret installationskabel - 50RG billede

Produktinformation

Anvendelse: Hvor der ønskes/kræves et halogenfrit og miljøvenligt kabel. I overensstemmelse med SB afsnit 6:2001.Til fast installation i tørre og våde rum samt i det fri. Kan lægges i jorden. Kan indmures og indstøbes direkte. Uegnet til indstøbning i vib...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nkt
Kategori: Installationskabel
EAN: 5702950221980
Varenr.: 118514
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter)
12.796 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN103,69 kr103,69 krKøb
2Elvvs.dk107 kr107 krKøb
3CS MEGASTORE DK12.796 kr12.796 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 4.975 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.045 kr.

Den nuværende pris på 103,69 kr er 90% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Installationskabel NOAKLX 5G2,5 Lysegrå R50 - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026103,69 kr4,92 kr (5%)
7. maj 202698,77 kr8,23 kr (8%)
6. maj 2026107 kr8,23 kr (8%)
21. mar. 202698,77 kr1,23 kr (1%)
20. mar. 2026100 kr1,23 kr (1%)
17. mar. 202698,77 kr1,23 kr (1%)
16. mar. 2026100 kr1,23 kr (1%)
4. mar. 202698,77 kr
3. mar. 202698 kr
19. feb. 202698,77 kr9,77 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret