Gå til hovedindhold

Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - midnat sort

Pris fra 3.245 krtil 3.710 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 465 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.818 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - midnat sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3245 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Insta360 Go Ultra 4K Action-kamera
3.245 kr
Til butik
Insta360 Go Ultra 4K Action-kamera billede

Produktinformation

Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - polarhvid

Produktspecifikationer

Mærke: insta360.com
Artikel nr.: CINSABEA
EAN: 6977644761342
Varenr.: 1003624084
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insta360 GO Ultra Standard Bundle - Arctic White
3.299 kr
Til butik
Insta360 GO Ultra Standard Bundle - Arctic White billede

Produktinformation

Fang unikke perspektiver med Insta360 GO Ultra, et kompakt, men kraftfuldt actionkamera, der er designet til fordybende, håndfri filmning. Dette ultrabærbare kamera vejer kun 53 gram og giver uovertruffen frihed, så du kan dokumentere unikke og kreative perspektiver, uanset hvor eventyret tager dig hen.

Produktspecifikationer

Mærke: Insta360
Kategori: Action kamera
Artikel nr.: 6977644761342
EAN: 6977644761342
Varenr.: 3402635
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insta360 GO Ultra Standard White, 4K Ultra HD, 240 fps, Wi-Fi, Bluetooth, 500 mAh, 52,9 g
3.337 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Insta360 Go Ultra 4K Action-kamera
3.599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Insta360 GO Ultra Standard-pakke
3.710 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - midnat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - midnat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.245 kr3.245 krKøb
2Proshop DK3.299 kr3.299 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.337 kr3.337 krKøb
4Ultrashop3.599 kr3.599 krKøb
5Teknikproffset DK3.710 kr3.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - midnat sort

PriceData har fulgt prisen på Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - midnat sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 2.818 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 3.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.178 kr.

Den nuværende pris på 3.245 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - midnat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Insta360 Go Ultra - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 60 fps - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - midnat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.245 kr12 kr (0%)
27. maj 20263.233 kr174 kr (6%)
26. maj 20263.059 kr220 kr (7%)
24. maj 20263.279 kr13 kr (0%)
23. maj 20263.266 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.278 kr104 kr (3%)
20. maj 20263.174 kr26 kr (1%)
17. maj 20263.200 kr22 kr (1%)
16. maj 20263.178 kr11 kr (0%)
15. maj 20263.189 kr100 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret