Gå til hovedindhold

Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid

Pris fra 2.094 krtil 3.419,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.325,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2094 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Insta360 Go 3S 4K Action-kamera
2.094 kr
Til butik
Insta360 Go 3S 4K Action-kamera billede

Produktinformation

Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Wi-Fi, Bluetooth - undervands op til 10 m - arktisk hvid

Produktspecifikationer

Mærke: insta360.com
Artikel nr.: CINSAATA(GO3S06)
EAN: 6970357857425
Varenr.: 1002312452
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid
2.143 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insta360 GO 3S Standard Edition - Arctic White - 64GB
2.749 kr
Til butik
Insta360 GO 3S Standard Edition - Arctic White - 64GB billede

Produktinformation

Insta360 GO 3S pakker kraftfuld 4K-ydeevne ind i en lille, robust, magnetisk krop. Bær den til at optage unikke førstepersons POV'er helt håndfrit, eller monter hvor som helst med tilbehør i kassen til endeløse kreative vinkler, der er umulige med større, mere omfangsrige actionkameraer. Uanset om du rejser, kører på stierne eller hænger med dine børn, så bliv i øjeblikket og se livet fra et helt nyt perspektiv. Forvandl GO 3S med den multifunktionelle Action Pod for længere batterilevetid, fjernbetjening og live preview. In-the-box tilbehør: Magnetvedhæng - Nye materialer og et buet design giver forbedret varmeafledning. Easy Clip - Fastgør til magnetvedhænget for fleksibel vinkeljustering takket være et nyt magnetisk monteringspunkt. Pivot Stand - Fungerer nu på buede overflader med en vedhæftning til at holde dæksel og base sammen.

Produktspecifikationer

Mærke: Insta360
Kategori: Action kamera
Artikel nr.: CINSAATA-GO3S06
EAN: 6970357857425
Varenr.: 3276550
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Insta360 GO 3S SE arktisk hvid 64 GB
3.062 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Insta360 - Go 3s 64gb Det Ultimative Mini Pov-kamera Til Eventyr I Lommeformat
3.419,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.094 kr2.094 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.143 kr2.143 krKøb
3Proshop DK2.749 kr2.749 krKøb
4Teknikproffset DK3.062 kr3.111 krKøb
5Gucca.dk3.419,95 kr3.419,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid

PriceData har fulgt prisen på Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid i 148 dage. Laveste pris i perioden er 2.094 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 2.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.613 kr.

Den nuværende pris på 2.094 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Insta360 Go 3S - Standard Bundle - action-kamera - 4K / 30 fps - flash 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi - undervands op til 10 m - arktisk hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.094 kr655 kr (24%)
26. maj 20262.749 kr152 kr (6%)
25. maj 20262.597 kr151 kr (5%)
24. maj 20262.748 kr151 kr (6%)
22. maj 20262.597 kr151 kr (5%)
19. maj 20262.748 kr151 kr (6%)
18. maj 20262.597 kr151 kr (5%)
17. maj 20262.748 kr151 kr (6%)
15. maj 20262.597 kr94 kr (3%)
14. maj 20262.691 kr94 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret