Gå til hovedindhold

Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug

InnocareRedskaberEAN: 5713885900215
Pris fra 199 krtil 212,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 13,5 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Innocare Lugtfjerner til tekstil og møbler, 500 ml
199 kr
Til butik
Innocare Lugtfjerner til tekstil og møbler, 500 ml billede

Produktinformation

Effektiv lugtfjerner til tekstiler og møbler Fjern uønsket lugt fra møbler og tekstiler med denne effektive tekstil- og møbelopfrisker. Den neutraliserer lugte i stedet for at skjule dem og efterlader en frisk og behagelig duft. Ideel til både daglig brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Innocare
Kategori: Lim
Størrelse: 500 ml
EAN: 5713885900215
Varenr.: 881891773
Gå til InnoCare Denmark
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LUGTFRI - MØBLER OG TEKSTILER - 500 ml Spray
199 kr
Til butik
LUGTFRI - MØBLER OG TEKSTILER - 500 ml Spray billede

Produktinformation

LUGTFRI MØBLER OG TEKSTILER er et biologisk lugtsaneringsmiddel der indeholder overfladeaktive stoffer og enzymer der nedbryder og fjerner dårlig lugt, samt mælkesyrebakterier der forebygger dårlig lugt.

Produktspecifikationer

Kategori: MØBLER OG TEKSTILER
Størrelse: 500 ml Spray
EAN: 5713885900215
Varenr.: 46407581139229
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Innocare Lugtfjerner til tekstil og møbler, 500 ml
-8%211 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Innocare Lugtfjerner til tekstil og møbler, 500 ml billede

Produktinformation

Lugtfjerner til tekstiler og møbler Slip af med uønskede lugte i hjemmet med denne effektive lugtfjerner til tekstiler og møbler. Produktet neutraliserer lugte i stedet for at maskere dem, og efterlader dine tekstiler og møbler friske og indbydende. Perfe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Innocare
Kategori: Lim
Størrelse: 500 ml
EAN: 5713885900215
Varenr.: 881891773
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug
212,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj199 kr199 krKøb
2InnoCare Denmark199 kr199 krKøb
3BilligVVS DK211 kr211 krKøb
4EL-GROSSISTEN212,5 kr212,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug

PriceData har fulgt prisen på Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug i 174 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Innocare LUGTFRI møbler og tekstiler, 500 ml, klar-til-brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 2026199 kr45 kr (29%)
21. mar. 2026154 kr45 kr (23%)
20. mar. 2026199 kr45 kr (29%)
14. feb. 2026154 kr45 kr (23%)
13. feb. 2026199 kr45 kr (29%)
8. feb. 2026154 kr45 kr (23%)
16. jan. 2026199 kr10 kr (5%)
15. jan. 2026209 kr10 kr (5%)
10. dec. 2025199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret