Gå til hovedindhold

Vikan Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring

VikanSkumudstyrEAN: 5705020931390
-20%Pris: 687,9 kr
1 forhandler
Før 859,88 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 607 kr 29. maj

Sammenlign priser på Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 687.9 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring
-20%687,9 kr
Før 859,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring billede

Produktinformation

Den sorte Nito Ergo injektor med sugeslange er det ideelle værktøj til effektiv skumrengøring. Med sit ergonomiske skaft og skuminjektor gør den let arbejdet lettere og mere behageligt for dig. Denne injektor sikrer, at vand og kemikalier altid blandes i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skumudstyr
EAN: 5705020931390
Varenr.: 47429069209937

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten687,9 kr687,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring

PriceData har fulgt prisen på Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring i 155 dage. Laveste pris i perioden er 607 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 859,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 667 kr.

Den nuværende pris på 687,9 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Injektor, Nito Ergo, sort, med sugeslange | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumrengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026687,9 kr80,9 kr (13%)
29. maj 2026607 kr1 kr (0%)
25. maj 2026608 kr1 kr (0%)
23. maj 2026609 kr78,9 kr (11%)
22. maj 2026687,9 kr78,9 kr (13%)
21. maj 2026609 kr1 kr (0%)
15. maj 2026610 kr77,9 kr (11%)
14. maj 2026687,9 kr75,9 kr (12%)
10. maj 2026612 kr2 kr (0%)
9. maj 2026614 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret