Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921241682
Pris fra 232,95 krtil 242 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9,05 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Helsmiths of Hashut - Infernal Razers - 99120211008
-18%232,95 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Helsmiths of Hashut - Infernal Razers - 99120211008 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds five Infernal Razers, infantry wielding heavy firepower for your Helsmiths of Hashut armies in games of Warhammer Age of Sigmar. Heavily armoured and equipped with devastating Grizmalok blunderbusses or light infantry-roa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Helsmiths of Hashut & Skaven
EAN: 5011921241682
Varenr.: 365372
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop
242 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk232,95 kr232,95 krKøb
2NextLevelGames.dk242 kr242 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 232,95 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 232,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Infernal Razers - Helsmiths of Hashut - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026232,95 kr2 kr (1%)
23. maj 2026234,95 kr7,05 kr (3%)
22. maj 2026242 kr7,05 kr (3%)
21. apr. 2026234,95 kr7,05 kr (3%)
20. apr. 2026242 kr7,05 kr (3%)
29. mar. 2026234,95 kr7,05 kr (3%)
28. mar. 2026242 kr7,05 kr (3%)
24. mar. 2026234,95 kr7,05 kr (3%)
23. mar. 2026242 kr7,05 kr (3%)
3. mar. 2026234,95 kr7,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret