Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921217243
Pris fra 317,95 krtil 322 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4,05 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 314,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172
-16%317,95 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172 billede

Produktinformation

Release 14/5 2016.. . This multi-part plastic set contains 62 components and three Citadel 50mm Round bases with which to construct three Vargheists, Crypt Haunter Courtiers, Crypt Flayers, Crypt Infernal Courtiers or Crypt Horrors. &#

Produktspecifikationer

Kategori: Soulblight Gravelords)
EAN: 5011921217243
Varenr.: 65078
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Crypt Flayers - Flesh-Eater Courts - Age of Sigmar - Games Workshop
322 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk317,95 kr317,95 krKøb
2NextLevelGames.dk322 kr322 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172

PriceData har fulgt prisen på Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 314,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 317,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Flesh-Eater Courts/Soulblight Gravelords - Crypt Flayers / Horrors / Infernal Courtiers / Vargheists / Haunter Courtiers - 99120207172 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026317,95 kr2 kr (1%)
23. maj 2026319,95 kr2,05 kr (1%)
22. maj 2026322 kr2,05 kr (1%)
13. maj 2026319,95 kr2,05 kr (1%)
11. maj 2026322 kr7,05 kr (2%)
21. apr. 2026314,95 kr7,05 kr (2%)
20. apr. 2026322 kr7,05 kr (2%)
29. mar. 2026314,95 kr7,05 kr (2%)
28. mar. 2026322 kr7,05 kr (2%)
24. mar. 2026314,95 kr7,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret